Вибори в США: 300 тисяч бюлетенів "випарувалися"

Вибори в США: 300 тисяч бюлетенів "випарувалися"
Читать на русском

А всього через пошту проголосували понад 65 мільйонів американців.

Поштове відділення округу Колумбія заявило, що не може відстежити місцеперебування 300 тисяч бюлетенів. Зниклі бюлетені пройшли сканування штрих-коду при сортуванні на пошті, однак подальша їх доля невідома. Про це APnews повідомляє з посиланням на Der Spiegel.

Спочатку національну пошту зобов'язали терміново з'ясувати місце розташування бюлетенів, але пізніше рішення федерального судді округу Колумбія відхилили. Річ у тому, що перевірки і пошук бюлетенів завадили б подальшій обробці бюлетенів в день виборів і "втрати" були б ще більшими.

У США чимало людей вирішили, що ця ситуація - справа рук Дональда Трампа і одного зі спонсорів республіканців, а за сумісництвом - голови пошти Америки Луї Де Джоя. Їх звинуватили в навмисному уповільненні доставляння виборчих голосів.

Своєю чергою цю ситуацію прокоментувала пошта Швейцарії: "Малоймовірно, що так багато бюлетенів загубилося. Швидше за все, співробітникам доручили вручну все сортувати. У таких випадках листи з голосами американців не сканувалися вручну".

Варто відзначити, що на виборах-2020 на США пошта відіграє особливу роль. Через пандемії COVID-19 понад 65 мільйонів американців голосували саме поштою. Головна умова при такому голосуванні - бюлетені повинні бути доставлені пізніше дня виборів, інакше вони просто не будуть враховуватися. При цьому чинний президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв про можливість фальсифікації результатів виборів саме при голосуванні через пошту.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про рекордну політичну ставку в історії. Невідомий британець поставив на перемогу Дональда Трампа в президентських виборах цілих п'ять мільйонів доларів.

Новини партнерів

Кличко анонсував жорсткі перевірки в метро, муніципальна поліція "розводить руками"
Рада прийняла поправки до бюджетного кодексу на 2021 рік