Вибори в Кривому Розі показали, що бренд Медведчука сьогодні сильніше і Зеленського, і Ахметова, - Чаплига

Вибори в Кривому Розі показали, що бренд Медведчука сьогодні сильніше і Зеленського, і Ахметова, - Чаплига
Читать на русском

Результати виборів мера в Кривому Розі показали, що за рахунок одного тільки імені Володимира Зеленського тепер вибори не виграєш.

Вибори мера Кривого Рогу - це також приклад того, як працюють сучасні політичні бренди. Про це написав у Facebook політичний активіст і блогер Михайло Чаплига.

Як констатував Чаплига, результати мерських виборів у Кривому Розі показали, що за рахунок одного тільки імені Володимира Зеленського тепер вибори не виграєш.

"Приклад з виборами в Кривому Розі - це ще й історія про те, як працюють політичні бренди. Трохи більше року тому завдяки бренду Зеленського вибори міг виграти будь-який містер X з нульовою пізнаваністю і мінусовою харизмою. Але Кривий Ріг показав, що тепер є бренди сильніше, а на одному лише імені Зеленського вибори більше не виграєш", - зазначив активіст.

За словами Чаплиги, програш в Кривому Розі став справжнім "Ватерлоо" для Зеленського і його партії, яких розгромила "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

"Справжнє Ватерлоо" для Зеленського - саме так вчора в ефірі експерти охрестили те, що сталося в Кривому Розі, де партія Медведчука начисто "зробила" Слуг на їхньому полі з урахуванням фори, яка була у Слуг через зняття з виборів очевидного фаворита і прямої підтримки олігарха Ріната Ахметова", - пояснив автор.

Чаплига прийшов до висновку, що особистий політичний бренд Віктора Медведчука виявився сильнішим і бренду Зеленського, і Ахметова.

"А якщо дивитися більш системно, то виходить, що особистий бренд Медведчука виявився сильнішим, ніж особистий бренд Зеленського, який той намагався транслювати на Слуг і їх кандидата в рідному для себе місті. І сильніше, ніж гроші і медіаресурси Ахметова", - зробив висновок політичний активіст і блогер Михайло Чаплига.

Новини партнерів

ЄС виділив Україні 600000000 євро
Загибель лайнера МАУ: Іран тимчасово відмовився компенсувати збитки, - МЗС