"Вибори ще не завершені". Трамп відреагував на перемогу Байдена і заявив, що піде в суд

"Вибори ще не завершені". Трамп відреагував на перемогу Байдена і заявив, що піде в суд
Читать на русском

Трамп вважає, що Байден не був визнаний переможцем ні в одному зі штатів.

Чинний президент США Дональд Трамп заявив, що вибори в США ще не завершені і його кампанія почне справу в суді. Про це APnews пише з посиланням на офіційну заяву Дональда Трампа.

Трамп вважає, що Байден не був визнаний переможцем ні в одному зі штатів.

"Простий факт полягає в тому, що ці вибори ще далеко не завершені. Джо Байден не був визнаний переможцем ні в одному зі штатів, не кажучи вже про штати, де проводився обов'язковий перерахунок голосів, або штати, де наша кампанія має законні і обгрунтовані правові виклики, які можуть визначити остаточного переможця. Наприклад, в Пенсільванії нашим юридичним спостерігачам не дозволили повноцінний доступ для спостереження за процесом підрахунку голосів", - заявив чинний президент.

Також Трамп зазначив, що він звернеться до суду, щоб дізнатися законного переможця.

"З понеділка наша кампанія почне справу в суді, щоб гарантувати повне дотримання виборчого законодавства та місце законного переможця. Американський народ має право на чесні вибори: це означає підрахунок всіх законних бюлетенів і відсутність підрахунку незаконних бюлетенів. Це єдиний спосіб забезпечити повну довіру громадськості до наших виборів", - додав він.

Також Дональд Трамп заявив, що кампанія Байдена відмовилася "погодитися з цим основним принципом і вимагає підрахунку бюлетенів, навіть якщо вони фальсифіковані, сфабриковані або подані неправомочними або померлими виборцями". І додав, що він не заспокоїться, поки "американський народ не проведе чесний підрахунок голосів, якого він заслуговує і якого вимагає демократія".

Як повідомляв APnews раніше, Байден повідомив про свою перемогу на виборах в США.

Читайте також:
Байден перемагає на виборах в США, - ЗМІ

Новини партнерів

У Кривому Розі чоловік з ножем кидався на людей: двоє загиблих, вісім осіб поранено
"Я збережу віру, яку ви в мене вклали": Байден повідомив про свою перемогу на виборах в США