"Ви зруйнували моє життя, ви - злочинець": у Рівному ветеран АТО жорстко розніс Порошенка

"Ви зруйнували моє життя, ви - злочинець": у Рівному ветеран АТО жорстко розніс Порошенка
Читать на русском

Чоловіка звинувачують у сепаратизмі та державній зраді

У Рівному колишній ветеран АТО, якого звинувачують в сепаратизмі і державній зраді, влаштував скандал з Петром Порошенком. Чоловік назвав п'ятого президента державним злочинцем і заявив, що він "зруйнував його життя".

Про це APnews повідомляє з посиланням на відповідне відео місцевого каналу "Рівне1".

Колишнього ветерана АТО звуть Ярослав Гранітний, а сам скандал трапився сьогодні, 3 грудня, після засідання першої сесії новообраної Рівненської міської ради.

На відео видно, як Ярослав Гранітний запитав у екс-президента, "за що той його посадив" і намагався довести, що його провини так і не підтвердили. Після цього між ними почалася словесна перепалка, під час якої Порошенко відповів, що Гранітний "отримав по заслугах".

"Ви зруйнували моє життя, ви посадили більшість моїх друзів. Мені "припаяли" державну зраду і сепаратизм, а також "зберігання зброї". Але я нікого не зраджував! Державу зрадили ви! Ви її розікрали", - кричав на Порошенка чоловік.

Далі були взаємні звинувачення. П'ятий президент, вже йдучи, закликав ветерана йти до судів і доводити свою невинність. Той же у відповідь заявив про "тиск на суди і прокуратуру" з боку Порошенка. Наостанок Гранітний обізвав чиновника "державним зрадником".

Хто такий Ярослав Гранітний?

Ярослав Гранітний у травні 2017 року був помічений на мітингу біля Рівненської ОДА, на якому вимагали легалізації бурштину, а також нібито закликали до створення "Рівненської народної республіки".

За версією слідства, мітинг був проплачений з РФ, а сам Гранітний нібито отримав за нього з Росії 4 тис. доларів, внаслідок чого йому пред'явили звинувачення в сепаратизмі і державній зраді. Гранітний провів у в'язниці три роки і вийшов на свободу в січні 2020 "під домашній арешт" із зобов'язанням носити електронний браслет. Примітно, що за майже три роки Рівненський міський суд так і не починав розглядати його справу по суті.

Раніше APnews писав, що кортеж Порошенка хвацько ганяє по Києву зі швидкістю 130 км/год.

Новини партнерів

Азербайджан назвав свої втрати у війні з Вірменією
У Москві терміново госпіталізували Барі Алібасова через передозування "Віагрою"