"Ви поранили диктатуру в саме серце": Тіхановська закликала білорусів продовжувати страйки

"Ви поранили диктатуру в саме серце": Тіхановська закликала білорусів продовжувати страйки
Читать на русском

Опозиціонерка закликала не боятися чинного режиму в Білорусі

Головна суперниця Олександра Лукашенка Світлана Тіхановська подякувала протестувальникам на підприємствах та закликала продовжувати страйки, бо вони "лякають диктатуру". Про це повідомляє APnews з посиланням на відеозвернення політика.

Тіхановська підтримала робітників "Білоруськалій", "МТЗ", "Гродно Азоту" та інших підприємств, які виходять на страйки проти Лукашенка та вимагають чесних виборів. Вона зазначила, що "страйки залякали та поранили в саме серце диктатуру", тому протестувальники можуть відчувати тиск.

"Страйки - це абсолютно легальна та потужна зброя проти режиму. Вони це знають. І тому Вас залякують", - підкреслила Тіхановська.

Опозиціонерка закликала не боятися чинного режиму в Білорусі. Вона нагадала, що фонди підтримки зібрали пожертви для людей, яких можуть звільнити через страйки. Для постраждалих протестувальників уже зібрали понад 1,6 млн доларів, гроші пожертвували понад 29 тисяч людей.

"Майбутнє Білорусі, а отже, і майбутнє наших дітей залежить зараз від вашої єдності та рішучості. Тому я прошу вас - продовжуйте та розширюйте страйки. Не ведіться на залякування. Об'єднуйтеся", - підкреслила Тіхановська.

Як повідомляв APnews раніше, генеральний прокурор Білорусі Олександр Конюк заявив про порушення кримінальної справи за "захоплення влади через створення Координаційної ради".

Новини партнерів

“Це маячня”: Зеленський прокоментував інформацію про злив “вагнерівської спецоперації”
Немає необхідності повторно вводити карантин, незважаючи на ріст хворих - ВООЗ