"Захистити український народ від "зеленого" свавілля і беззаконня": Оксана Марченко заявила про вступ до лав ОПЗЖ

"Захистити український народ від "зеленого" свавілля і беззаконня": Оксана Марченко заявила про вступ до лав ОПЗЖ
Читать на русском

Оксана Марченко заявила про вступ у партію "Опозиційна платформа - За життя".

Колишня телеведуча та дружина голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, проти якої РНБО ввела санкції, оголосила про вступ у політсилу, щоб захищатися від нападок влади.

Про це вона заявила у своєму відеозверненні на YouTube - каналі, коментуючи введені президентом Зеленським санкції проти неї.

Так, Марченко пригадала, як у 2003 році допомогла чинному президенту Зеленському з роботою.

"Складно коментувати неконституційне, репресивне і дурне рішення нинішнього гаранта, який в 2003 році мені таким не здавався, коли одного разу влітку разом зі своєю численною компанією, в тому числі братами Шефірами та іншими артистами, завітав до мене додому з проханням про працевлаштування. Я була гостинною і допомогла з роботою. Вже в кінці 2003 року вони почали виходити на каналі "1+1". Сподіваюся, все було добре. Але ключове слово тут - "було", тому що Ви вже в минулому. І з кожним новим своїм підписом під беззаконними документами ви забиваєте черговий цвях у свою убогу політичну труну", - сказала Марченко.

У відеозверненні Марченко наголосила, що вона та її чоловік Віктор Медведчук "це майбутнє мирної і успішної України, в якій всі громадяни будуть захищені від беззаконня і будуть жити щасливо".

Після цього заявила, що після введених санкцій їй не залишилось нічого більше, як йти у політику.

"Тепер замість одного Медведчука ви отримали ще й Марченко, яка ніколи не прагнула йти в політику, але ви не залишили мені вибору. Відсьогодні я вступаю в партію "Опозиційна платформа – За життя", де своїм головним завданням бачу захист українського народу від зеленого свавілля і беззаконня", - заявила дружина Медведчука.

Вона також звернулася української мовою до всіх прихильників.

"Брати та сестри, українки та українці, Зеленський та його прихвостні воюють не з нами. Вони оголосили війну всім вам - українцям. У вас вже забрали землю, забирають надра, забирали свободу, а скоро заберуть житло, бо ви не зможете платити за новими тарифами. А далі - вони заберуть і ваше життя. Ви не потрібні їм на цій землі, тому що вони вже заклали її в заокеанські ломбарди. Я обрала служіння народу, а отже - захищатиму всіх, хто не хоче бути жебраком на власній землі. Бо неможливо без щиму серця дивитись, як над вами знущаються. Пам'ятайте: з нами Бог. Так хто проти нас? І ще - ніякі фейкові санкції не зможуть зупинити роботу мого благодійного фонду", - резюмировала Марченко.

Як повідомляв APnews раніше, РНБО ввела санкції проти Віктора Медведчука, Оксани Марченко та ще 6 осіб.

Новини партнерів

В річках України виявили небезпечні хімікати, наркотики та антидепресанти
Росія жорстко відреагувала на санкції проти Медведчука - шанси на мир на Донбасі зводяться до нуля, - Розенбаум