Ветеран війни на Сході Мазур, якого затримали за запитом Інтерполу, повернувся до України

Ветеран війни на Сході Мазур, якого затримали за запитом Інтерполу, повернувся до України
Читать на русском

За словами заступника міністра внутрішніх справ, це стало можливим завдяки злагодженій роботі дипломатів та МВС

Український доброволець, ветеран війни на Донбасі, один із засновників "Руху опору капітуляції" Ігор Мазур, який був затриманий в Польщі за запитом РФ, повернувся в Україну, повідомив заступник міністра МВС Антон Геращенко, передає Інтерфакс.

"Завдяки чіткій та професійній роботі органів української влади - дипломатів, народних депутатів, МВС, Національної поліції - Ігор Мазур (Тополя) повернувся в Україну", - написав Геращенко на своїй сторінці в Фейсбук у середу ввечері.

Заступник міністра МВС підкреслив, що повернення стало можливим, зокрема і тому, що, "ще ввечері в день затримання українське бюро Інтерполу за дорученням Міністра МВС Арсена Авакова надало пакет документів, які свідчать про зловживання РФ своїм правом звернення до цієї організації".

Геращенко висловив подяку послу України в Польщі Андрію Дещиці.

"Це невелика, але перемога в гібридній війні, яку веде проти нас Російська Федерація", - написав він.

Як повідомлялося, 9 листопада за запитом РФ в Польщі був затриманий доброволець, ветеран війни на Донбасі, один із засновників "Руху опору капітуляції" Ігор Мазур, відомий під позивним "Тополя". Пізніше до нього пропустили українського консула.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що РФ укотре використовувала Інтерпол для політичних переслідувань українців.

Новини партнерів

У бюджеті-2020 будуть збільшені видатки на оборону і соціальну сферу, - нардеп
Бюджетний комітет затвердив до другого читання проект бюджету-2020