Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про ринок землі

Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроект про ринок землі
Читать на русском

Ініціативу підтримали 240 народних депутатів

Верховна Рада ухвалила законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення», рекомендований профільним комітетом, який вводить ринок землі в Україні з 1 жовтня 2020 року. Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного законопроекту №2178-10 в першому читанні проголосували 240 депутатів за необхідного мінімуму у 226 голосів.

Як повідомляв УНІАН, 18 жовтня Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики рекомендував парламенту ухвалити за основу альтернативний законопроект (№2178-10), який не допускає до купівлі землі юридичних осіб, кінцевими бенефіціарами яких є іноземці, до 1 січня 2024 року. В кінці грудня 2018 року Верховна Рада продовжила чинний з 2001 року в Україні мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до 2020 року.


Згідно з прогнозами Світового банку, відкриття ринку землі сільгосппризначення може щорічно приносити українській економіці додатково від 700 млн до 1,5 млрд доларів.

У МВФ сподіваються на швидкі переговори в Україні
Бундестаг розгляне поправки до газової директиви ЄС завтра

Новини партнерів