Верховна Рада проголосувала за закон, який потрібний для створення вільної економічної зони

Верховна Рада проголосувала за закон, який потрібний для створення вільної економічної зони
Читать на русском

У документі прописані розміри податків та способи стимулювати інвестиції.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт, який має регулювати оподаткування для резидентів вільної економічної зони для ІТ-компаній "Дія.City". Про це APnews повідомляє з посиланням на трансляцію засідання парламенту.

Законопроєкт "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні" підтримали 285 народних депутатів.

У документі передбачається встановити податку доходи фізичних осіб у вигляді 5%. Єдиний соціальний внесок планується встановити у розмірі 22% від мінімальної заробітної плати, а військовий збір - у розмірі 1,5%.

Також у новому законі передбачена можливість обирати, який корпоративний податок платити - податок на прибуток у розмірі 18% або податок на виведений капітал за ставкою 9%. У документі також запропонували стимулювати інвестиції за допомогою низки податкових нововведень.

Зокрема, пропонується встановити 0% податку на дохід від реалізації фізичною особою частки в компанії-резиденті "Дія.City". Такий самий відсоток буде встановлено і на прибуток фізичних осіб у вигляді дивідендів, які нараховує компанія-резидент. На цьому список таких стимулів не обмежується.

Раніше APnews повідомляв, що Рада схвалила закон про запровадження в Україні є-посвідчення ветерана.

Новини партнерів

У Туреччині помер 26-річний український моряк: спочатку пив горілку, а потім антисептик
У Вінницькій області поліцейський напідпитку влетів на BMW у ВАЗ, є постраждалий