Верховна Рада призначила членів комісії для обрання голови ДБР

Верховна Рада призначила членів комісії для обрання голови ДБР
Читать на русском

За призначення комісії проголосували 239 народних депутатів

На засіданні Верховної Ради України у середу. 15 липня, призначили членів комісії, які будуть обирати директора Державного бюро розслідувань. Про це повідомляє APnews з посиланням на засідання парламенту.

За призначення комісії проголосували 239 народних депутатів.

Членами комісії стали:

  • Козлов Андрій - член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України 2016-2019 років (за згодою);
  • Москвич Лідія - завідувач кафедри судоустрою і прокурорської діяльності Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор (за згодою);
  • Нора Василій - завідувач кафедри кримінального процесу і криміналістики юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук (за згодою).
Читайте також:

Аналогічну комісію з обрання голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури призначити не змогли, оскільки не набралось достатньо голосів.

Як повідомляв APnews раніше, в законі про "Державне бюро розслідувань" вказано, що Порядок проходження служби особами рядового та начальницького складу ДБР визначається Положенням про проходження служби особами рядового та начальницького складу ДБР, який затверджується Кабінетом міністрів України.

Новини партнерів

Втік з дому, щоб "захищати Україну": на Львівщині поліція розшукувала неповнолітнього юнака
Патрульна поліція склала «заряджений на безпеку» музичний плейлист