Верховна Рада перекроює територію України і змінює Бюджетний кодекс - онлайн-трансляція

Верховна Рада перекроює територію України і змінює Бюджетний кодекс - онлайн-трансляція
Читать на русском

Також у порядку денному розгляд постанови №3809 про призначення чергових місцевих виборів в Україні. Це буде вже друга спроба призначити вибори, так як раніше розгляд відклали через звернення Президента Зеленського

У середу, 15 липня, Верховна Рада розгляне ряд важливих законопроектів, серед яких ліквідація і утворення нових районів, призначення проведення місцевих виборів у 2020 році. Також парламентарії розглянуть нелегітимність проведення загальноросійського голосування по поправках до Конституції РФ в окупованому Криму. Про це APnews повідомляє з посиланням на порядок денний, який опубліковано на сайті парламенту.

Так, буде розглянуто проект постанови №3650 про створення і ліквідацію районів. Ним передбачається створити в окупованому Криму і областях 129 районів (з них 17 - на тимчасово окупованій території АРК, Донецької та Луганської областей), і ліквідувати існуючі 490 районів.

Читайте також:
Скорочення районів в Україні: навіщо уряду знадобилося терміново перекроювати територію країни

Далі у порядку денному розгляд постанови №3809 про призначення чергових місцевих виборів в Україні. Це буде вже друга спроба призначити вибори, так як раніше розгляд відклали через звернення Президента Зеленського.

У порядку денному також зазначається, що депутати розглянуть законопроект №3614 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства в зв'язку з завершенням адміністративно-територіальної реформи".

Крім того, на розгляд внесено постанову №3736 про заяву ВР щодо нелегітимного проведення загальноросійського голосування по поправках до Конституції РФ в окупованому Криму. Ще розглянуть законопроект №3614 про внесення змін до законодавства у зв'язку з завершенням адміністративно-територіальної реформи. Також у другому читанні планується до розгляду законопроект №2398-д про оборонні закупівлі, №2412-д про розвідку.

Крім цього, нардепи голосуватимуть за певні зміни своєї роботи, зокрема хочуть змінити підстави відсутності нардепа на пленарних засіданнях ВР і розглянути графік пленарних засідань.

Онлайн-трансляція засідання парламенту 15 липня:

Рада собралась ликвидировать районы

В Верховной Раде будут ликвидировать районы и создавать новые: онлайн

Опубликовано APnews Среда, 15 июля 2020 г.
"Хочу як Велюр": Під Кабміном сотня рестораторів влаштувала бунт з каструлями і порожніми стільцями
Нові правила. У МОЗ розповіли, кого не допускатимуть до занять у школі з 1 вересня

Новини партнерів