Верещук: Якщо на митницю повернули "людей Януковича", що сиділи на потоках, то можна повернути і Ющенка

Верещук: Якщо на митницю повернули "людей Януковича", що сиділи на потоках, то можна повернути і Ющенка
Ексклюзив
Читать на русском

При цьому нардеп не вважає, що міністр фінансів Марченко повинен піти у відставку.

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук впевнена, що нинішній міністр фінансів Сергій Марченко не справляється зі своєю роботою. Про це вона заявила в коментарі кореспонденту APnews.

За словами Верещук, у неї "не було б питань", якби методи роботи міністра приносили плоди. "І якщо ми чуємо, що повертаються люди, які "були на потоках", були в схемах. У яких доходи несумірні з витратами. І це обговорювалося ще з часів Януковича, а може ще й Ющенка. Позаяк я можу говорити, що його негнучкість працює? Як я можу сказати, що ці люди на своєму місці? У мене язик не повернеться сказати", - заявила Верещук.

"Чи справляється Марченко - ні, не справляється сьогодні. Це видно по бюджету. А якщо йому хтось заважає, якщо йому хтось подзвонив і сказав зробити саме так - нехай назве прізвища. І ось тоді я буду за нього боротися і не буду голосувати за його відставку", - зазначила Верещук. Але зараз, на думку народної депутатки, єдиним виходом міністерств фінансів і економіки є позики. Однак це - не вихід, впевнена Верещук.

Правда, Верещук також впевнена, що Марченко - не єдиний, хто не впорався з митницею. Те ж саме вона сказала і щодо Максима Нефьодова. Саме тому вона не готова говорити про відставку міністра фінансів. "Для мене ці люди - функція, для мене це люди, які повинні виконати свою роботу. Їх робота полягає, і буде полягати, я сподіваюся, у виведенні України з кризи. Тому для мене не важливе прізвище. Мені важливо, чи дасть він результат, та чи професіонал він?", - підбила підсумок Верещук.

Читайте також:
В Одесі на майданчику хлопчик насадився на штир: від розриву прямої кишки у нього на 4 дня відключився мозок
Понад 500 хасидів намагаються потрапити до України через Білорусь: МЗС просить не пропускати їх через кордон

Новини партнерів