Верещук розповіла, навіщо Тищенко роздавав лимони жителям зруйнованого будинку на Позняках

Верещук розповіла, навіщо Тищенко роздавав лимони жителям зруйнованого будинку на Позняках
Ексклюзив
Читать на русском

Ірина Верещук нагадала, що Микола Тищенко розвісив по Києву рекламу, згода на яку ніхто не давав

Народний депутат від "Слуги народу" Микола Тищенко роздавав лимони жителям зруйнованого вибухом будинку на Позняках. Про це розповіла народний депутат від "Слуги народу" та кандидат в мери Києва Ірина Верещук в ефірі "Першого підкасту" з Василем Апасовим.

"Йому сказали це лікарі. Дійсно, лимони знімають стрес, але навіщо це було самостійно їх роздавати. Якщо така необхідність є, то могли б помічники тихо роздати лимони, а не показуючи це на камеру", - зазначила політик.

При цьому вона висловила припущення, що Тищенко шоумен і просто не вміє інакше працювати, а "люди дивляться на зірковість".

"Він медійний, він шоумен, він зірка і він навчився працювати саме так. Я навпаки намагаюся бути більш форматної, що мені особливо не допомагає, тому що люди дивляться на зірковість. Вони б ніколи не обрали умовного Кличко, якби він не був відомим спортсменом. Ви знаєте мера Відня? А про Відень знаєте багато. А у нас прізвище міського голови Києва більше, ніж сам Київ", - пояснила Верещук.

За її словами, в партії багато ініціативи, яка не приносить позитивних плодів, одна з таких - передвиборчі борди Тищенко.

"Завішати Київ бордами була особиста ініціатива Тищенко. Зеленський під час зустрічі запитав, навіщо він це зробив, адже згоди йому ніхто не давав", - підсумувала нардеп.

Читайте також:
У Кіровоградській області зафіксована найвища смертність від COVID-19
МОЗ роз’яснило, коли та як проходити медогляд школярам під час пандемії

Новини партнерів