Верещук порівняла мізерні зарплати вчителів і страйкуючих шахтарів

Верещук порівняла мізерні зарплати вчителів і страйкуючих шахтарів
Ексклюзив
Читать на русском

Ірина Верещук впевнена, що вчителі поїдуть за кордон, якщо їм не піднімуть зарплати.

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук в коментарі для кореспондента APnews розповіла, чому зарплати вчителів в Україні потрібно терміново підняти. Для цього вона порівняла виплати працівникам освіти і шахтарям, які зараз страйкують в Кривому Розі.

"Коли я приходжу до працівників освіти, я чую, що вони скаржаться на низькі зарплати. І я дійсно бачила платіжні документи. Те, що сьогодні отримують працівники освіти в Києві - 5000 гривень. Це не зарплата. Зараз в країні працюють 400 000 працівників освіти, і якщо їм не підняти зарплату, вони виїдуть за кордон", - впевнена Верещук.

Саме тому на думку Верещук необхідно робити ставку на "три стовпи" - освіту, медицину і оборону. При цьому нардеп не вважає, що працювати потрібно тільки в цих трьох напрямках - як приклад складнощів в інших сферах вона навела ситуацію в Кривому Розі, де шахтарі продовжують страйкувати. "Мова йде про те, що шахтарі отримують по шість-сім тисяч, а ми і далі не можемо впоратися і шукаємо, і шукаємо десь позики", - заявила Верещук.

В кінці свого виступу вона помітила, що така ситуація в українській економіці зберігається попри заявлене бажання президента і депутатів вирішити ці проблеми. "Але і далі ніде немає ні кінця, ні краю корупції, неефективних менеджерів державних підприємств і так далі", - підбила підсумок Верещук.

Читайте також:

Новини партнерів

Понад 500 хасидів намагаються потрапити до України через Білорусь: МЗС просить не пропускати їх через кордон
ЄС не визнав Лукашенка легітимним президентом України