Верещук обізвала нардепа "Гео Ланосом" та розповіла про їх "персональну війну"

Верещук обізвала нардепа "Гео Ланосом" та розповіла про їх "персональну війну"
Ексклюзив
Читать на русском

Ірина Верещук зазначила, що навіть не знала Гео Лерос до скандалу з листуванням в партійному чаті, де він звернувся до неї матом

Заборона на участь в ефірах на українських телеканалах діяв чотири місяці, а винуватцев був Гео Лерос. Про це розповіла народний депутат від "Слуги народу" і кандидат в мери Києва Ірина Верещук в ефірі "Першого підкасту" з Василем Апасовим.

За її словами, таким чином Гео Лерос помстився їй за скандал, який розгорівся в Раді через ненормативну лексику на її адресу з його боку.

"Я ходила на ефіри і мені не важливо, який канал або який журналіст. Я не Петро Порошенко, який таврує журналістів і якщо хтось не входить в число довірених, то це відразу" п'ята колона Кремля ". Мені в загальному чаті зробили зауваження через участь в "Українському форматі" з Василем Головановим Я Гео Ланоса або Лерос до цього не знала ", - зазначила Верещук.

При цьому вона вважає, що саме Гео Лерос доклав руку до того, що їй заборонили ходити на ефіри.

"Заборона на ходіння по ефірах - заслуга Гео Лерос. Він якимось чином розв'язав це питання з власниками телеканалів та домовився настільки, що мені заборонили ходити на ці канали. Це було покарання з боку Гео Лероса мене, як народного депутата. Я спочатку не могла зрозуміти, що сталося, і намагалася з'ясувати як це може бути, щось хтось заборонив мені здійснювати мою депутатську діяльність. мені на чотири місяці заборонили ходити на ефіри. у нас є медійне керівництво - прес-служба і медіа група, в яку входить Євгенія Кравчук та Кирило Тимошенко ", - пояснила кандидат в мери Києва.

Також вона згадала про історію з "корабельною сосною" та заявила, що Олександр Корнієнко сам вирішив звинуватити журналістів у монтажі.

"Корнієнко сам вирішив сказати, що відео про корабельну сосну - монтаж, тому що він один з тих, хто розв'язує питання щодо медійної політики, в тому числі й в партії. Він керує партією, відповідає за вибори та за спікерів, і я вважаю, що це була його стратегічна помилка, тому я дуже агресивно відреагувала на те, як він пояснював", - підсумувала політик.

Читайте також:

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/VT-m6Ouzlw8?start=2254" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Новини партнерів

Рада ратифікувала угоду з Єврокомісією для отримання Україною 1,2 млрд євро допомоги
Тимошенко під'єднали до апарату ШВЛ: температура не опускається, стан важкий