Венеціанська комісія відклала розгляд скандального закону про олігархів до січня

Венеціанська комісія відклала розгляд скандального закону про олігархів до січня
Читать на русском

Сам висновок буде надано за терміновою процедурою.

Розгляд українського закону "про олігархів" у рамках Венеціанської комісії перенесли на наступну пленарну сесію. Про це APnews повідомляє з посиланням на Telegram-канал нардепки від "Слуги народу" та представниці ВР у Конституційному Суді Ольги Совгирі.

Спочатку планувався розгляд цього документа у грудні, проте зараз його вирішили перенести на другу половину січня 2022-го року. При цьому висновок буде надано за терміновою процедурою, зазначила нардеп.

"Бюро Венеціанської комісії повідомило про перенесення розгляду питання про надання висновку щодо Закону України "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в громадському житті (олігархів)” на наступну пленарну сесію Комісії, яка відбудеться у другій половині січня 2022-го року", - повідомила Совгиря.

Спочатку повідомлялося, що розгляд цього питання відбудеться 10-11 грудня цього року на 129-й пленарній сесії Венеціанської комісії.

Раніше APnews повідомляв, що Венеціанська комісія може розглянути закон про олігархів і без підпису Зеленського. Однак тепер це й не потрібно – сам законопроєкт проголосували у другому читанні, а свій підпис під документом місяць тому поставив і президент.

Новини партнерів

У Києві охоронець Олександрівської лікарні побив металевою трубою адвоката та зламав йому руку. Відео
У Польщі українець прокутив у стрип-барі понад 800000 гривень, а на ранок втратив ще й пам'ять