Венедіктова заявила, що в Україні немає політичних переслідувань

Венедіктова заявила, що в Україні немає політичних переслідувань
Читать на русском

Венедіктова наголосила, що "кожен правник в державі має стояти на принципах верховенства права"

Новий глава Офісу генпрокурора Ірина Венедіктова заявила, що в Україні немає політичних переслідувань.

Таку заяву вона зробила з трибуни Верховної Ради, відповідаючи на питання депутата Миколи Княжицького, який спитав, чи гарантуватиме вона відсутність політичних переслідувань.

"Я хочу звернути увагу, що кожен правник в державі має стояти на принципах верховенства права. Цей принцип позбавляє нас всіх інших механізмів та коридорів. Мені здається не треба згущати краски. Завжди генеральний прокурор може прийти в комітети Верховної ради, ви завжди можете його запросити на засідання Верховної ради. Ви завжди можете прийти до нього та поставити питання. В Україні немає політичних переслідувань. На цьому треба наголошувати. А вор має сидіти в тюрмі", - сказала Венедіктова.

Як раніше повідомляв APnews, Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності підтримав кандидатуру тимчасового директора Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової на пост генерального прокурора України.

Пізніше Верховна рада України в рамках позачергового засідання призначила Ірину Венедіктову на посаду генерального прокурора.

Новини партнерів

Віктор Чумак склав повноваження на посаді тимчасового генпрокурора
Карантин в Україні: Укрзалізниця призупиняє рух поїздів