Венедіктова стверджує, що переїхала на президентську дачу через погрози та мертвих птахів

Венедіктова стверджує, що переїхала на президентську дачу через погрози та мертвих птахів
Читать на русском

Ірина Венедіктова заявила, що проживання на президентській дачі необхідно з метою її безпеки

Переїзд генерального прокурора Ірини Венедіктової на президентську дачу - тимчасовий захід з метою безпеки. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави Офісу генпрокурора.

"Так необхідно було зробити в той конкретний момент часу і пов'язаний цей момент був виключно з міркуваннями безпеки. Багато що відбулося за останній час, про що я розповісти не можу - від кинутих дроном политих кров'ю мертвих птахів на балкон мого будинку до куди більш неприємних та по-справжньому небезпечних обставин, суть яких я зараз розкривати не має наміру", - йдеться в повідомленні.

При цьому вона зазначила, що проходять перевірки з питання методології розрахунку орендної плати за будинок. Крім того, Венедіктова прокоментувала зв'язок з Євгеном Єгоровим, який займає пост директора комплексу "Пуща Водиця" та фігурує в одній із кримінальних справ.

"Той самий Єгоров, працює директором комплексу "Пуща Водиця" та той же Єгоров, змову з яким побачили окремі журналісти. Здавалося б, цілком логічно, а чого немає: обвинувальний акт щодо Єгорова районний суд Києва отримав 25 січня 2020 року, а вже 14 вересня 2020 цей же акт суд повернув ... 17 вересня, тобто через три дні, прокурор Офісу генерального прокурора Зимогляд Валерій Миколайович звернувся до Київського апеляційного суду з відповідною апеляційною скаргою на рішення Оболонського районного суду Києва від 14 вересня 2020 року", - пояснила генпрокурор.

Попри те, що Венедіктова не вважає себе в чому-небудь винною та не визнає ніяких порушень, вона пообіцяла переїхати в найближчі кілька днів.

Як раніше повідомляв APnews, генеральний прокурор Ірина Венедіктова переїхала в урядову резиденцію в Пущі-Водиці, що на думку юриста Олега Шрама, дає привід звинуватити генерального прокурора в порушенні кількох статей Адміністративного та Кримінального кодексів.

Новини партнерів

"Підозріле" коронавірусне зведення в Дніпрі. Стало відомо, хто "наплутав" цифри
20 000 українцям оплатили самоізоляцію: хто і як може отримати компенсацію