Венедіктова розповіла, чому "застрягла" справа про вбивство Кузнєцова Стерненком

Венедіктова розповіла, чому "застрягла" справа про вбивство Кузнєцова Стерненком
Читать на русском

Справу ускладнює те, що в ній розглядається і вбивство Кузнєцова, і замах на Стерненко

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова розповіла про хід справи про вбивство Івана Кузнєцова колишнім керівником "Правого сектора" у 2018 році в Одесі Сергієм Стерненком. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Венедіктової в ефірі телеканалу ZIK.

За її словами, справу ускладнює те, що в ній розглядається і вбивство Кузнєцова, і замах на Стерненко. У зв’язку з цим наразі не можна розслідувати лише вбивство, не розглядаючи замах.

"Експертиза пройшла 3 квітня, її вивчали і прокурори, і слідчі. Насправді, якщо подивитись цю справу, в цій справі не просто йде про вбивство однієї людини, там ще є інша сторона - це все ж таки замах на іншу особу, безпосередньо на пана Стерненка. Оскільки ці епізоди не роз’єднані, це одна справа, не можна видавати про те, що ми говоримо, по одній експертизі по одній особі, і не розслідувати стосовно іншої особи. Саме йдеться тут, де був замах і на пана Стерненка, де він казав, що є напади, і безпосередньо Кузнецов в нас вже вбит, як людина, яка, і пан Стерненко каже, що він на нього покушався, це був замах. І це все в одній цій справі. І необхідно розслідувати комплексно", - заявила Венедіктова.

Також генеральний прокурор вважає, що справа Стерненко може призвести до масових протестів.

"Ви ж бачите, що зараз навколо цієї справи відбувається, і ми видамо, навіть коли будуть підозри, досудове слідство ще буде тривати. Це нормальний процес, але я хочу застерегти, щоб ця справа в будь-якому випадку не стала тим клапаном, який відкриється для якихось масових протестів", - підкреслила Венедіктова.

Як повідомляв APnews раніше, блогера Анатолій Шарій заявив, що за 11 днів роботи на посаді глави Офісу генерального прокурора Ірина Венедіктова не зробила щось дійсно важливе.

Новини партнерів

"Вони рухаються": Венедіктова заявила про прогрес у справі Порошенко
Банкам дозволили вимірювати температуру клієнтів: чи будуть дані передаватися в МОЗ