Венедіктова порушує закон, не поновлюючи на роботі звільнених Рябошапкою прокурорів - Піскун

Венедіктова порушує закон, не поновлюючи на роботі звільнених Рябошапкою прокурорів - Піскун
Читать на русском

Піскун зазначив, що після відновлення прокурорів на посадах їм мають виплатити компенсацію у розмірі 1,5 млрд гривень за вимушений прогул

Голова Офісу генерального прокурора Ірина Венедіктова порушує законодавство тим, що не виконує рішення суду про відновлення звільнених Русланом Рябошапкою прокурорів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву колишнього генерального прокурора України Святослава Піскуна в ефірі телеканалу ZIK.

"Вона не повинна думати, вона повинна виконувати рішення суду. Питання, куди їй виконувати рішення суду, коли тільки починається другий етап реформ. На ті ж місця, з яких позвільняли людей, прийняті інші. Є, звичайно, вакансії, на які вона повинна запропонувати тих, що поновились. Вона цього не робить, і це не законно, вона це знає, але у неї безвихідь. Її поставили у ситуацію, коли вона вимушена порушувати закон", - сказав він.

Піскун зазначив, що після відновлення прокурорів на посадах їм мають виплатити компенсацію у розмірі 1,5 млрд гривень за вимушений прогул.

"Вона якось буде вирішувати, домовлятись з людьми, але вона повинна враховувати, що вже є аналіз і є система поновлень, за якою будуть працювати всі інші суди. Вони вже будуть приймати рішення відносно тих, які вже прийняті. Це ще підуть зараз апеляції. Якщо поновляться ці 600 людей, держава повинна буде виплатити їм 1,5 млрд гривень за вимушений прогул. Я кажу пані Венедіктовій: "Ірина Валентинівна, є людина, яка винна в тому, що сталось в Генеральній прокуратурі. Цю людина має прізвище - пан Рябошапка, тому ви, як генеральний прокурор, повинні зараз, щоб не держава платила за його дії незаконні, гроші тим, хто мав вимушений прогул, звернутись до суду з регресним позовом до пана Рябошапки, щоб пан Рябошапка з особистих коштів заплатив тим людям вимушений прогул, коли вони будуть поновлюватись на роботі", - додав колишній генеральний прокурор.

Як повідомляв APnews раніше, Офіс генерального прокурора призначив нових прокурорів у семи областях, генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила керівника Харківської обласної прокуратури - Олександра Фільчакова.

Так переможемо: міністр спорту України озвучив дивний план боротьби з допінгом
В Одесі поліція відкрила справу через порушення карантину на День міста

Новини партнерів