Венедиктова переслідує "беркутівців" більше, ніж Порошенко і Луценко - Лукаш

Венедиктова переслідує "беркутівців" більше, ніж Порошенко і Луценко - Лукаш
Ексклюзив
Читать на русском

Лукаш додала, що наразі нікого не затримали

Глава Офісу генерального прокурора Ірина Венедиктова з моменту приходу в правоохоронну систему активізувала переслідування колишніх співробітників "Беркута". Про це заявила колишня глава Міністерства юстиції України Олена Лукаш, передає APnews.

Лукаш зазначила, що Венедиктова переслідує колишніх "беркутівців" більше, ніж п'ятий президент України Петро Порошенко і колишній генеральний прокурор Юрій Луценко в окремі періоди при владі.

"Це гра прокурора Венедиктової. Я відповідально констатую, що з моменту її приходу в правоохоронну систему переслідування не тільки співробітників "Беркута", а також прокурорів і суддів, які захищали державу і виконували свій обов'язок взимку 2013-2014 року активізувався так, як не активізувалося при пізньому Луценко. За кількістю людей, яких вона намагається запроторити до в'язниці, вона дуже сильно обігнала середнього і пізнього Порошенко, тих періодів. ми відзначаємо це і ведемо справи "беркутівців" разом з Андрієм Портновим. Все, що ми можемо, ми робимо, допомагаємо цим людям, допомагаємо колишнім суддям, прокурорам. Поки у Венедиктової нічого не виходить, ще ніхто не сів у зв'язку з обвинувальним вироком, тому що немає доказів. Але часто вони схиляють співробітників міліції визнати провину і закрити провину за строками давності. Те ж саме відбувається в Службі безпеки України", - сказала колишній міністр юстиції.

Як повідомляв APnews раніше, колишній глава Міністерства юстиції України Олена Лукаш заявила, що в справі про призначення колишнього першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки головним фігурантом є заступник міністра закордонних справ Єгор Божок.

Новини партнерів

Ще один нардеп хоче піти з Ради слідом за Вакарчуком
Профільний комітет передав постанову про відставку Авакова в Раду