"Велосипедистів просто вбиватимуть" - автоюрист про нові ПДР в Україні

"Велосипедистів просто вбиватимуть" - автоюрист про нові ПДР в Україні
Ексклюзив
Читать на русском

Зміни в правилах дорожнього руху несуть з собою не тільки позитив, упевнений фахівець.

Раніше на цьому тижні в Україні набрали чинності зміни до правил дорожнього руху. Серед найважливіших правок - всі водії і пасажири авто повинні пристібатися, велосипедисти можуть користуватися смугами для громадського транспорту, а пішоходи зобов'язані носити сітловідбивальні елементи в темний час доби.

Всі ці зміни спрямовані на те, щоб збільшити безпеку на дорогах. Однак Автоюрист Володимир Караваєв і Вадим Володарський в ексклюзивному коментарі APnews дали свою оцінку з внесеними змінами.

В цілому всі зміни Караваєв і Володарський оцінили позитивно, окремо акцентувавши увагу на вимозі для пішоходів носити сітловідбивальні елементи. Якщо раніше пункт про світловідбивні елементи стосувався руху за населеними пунктами, то зараз - незалежно від того, де це відбувається.

"З появою чіткої вимоги, в будь-якому ДТП за участю пішохода буде даватися експертна оцінка того, хто є винуватцем. А винним у нас є той, хто порушив правила дорожнього руху. Отже, якщо водій нічого не порушував, а пішохід опинився на дорозі без світловідбивних елементів - відразу очевидно, хто винен. У правилах все прописано", - заявив Вадим Володарський.

Підтримав свого колегу і Володимир Караваєв: "Тепер ситуація почне змінюватися. Раніше у нас була практика, що у всіх випадках був винен водій. Зараз же вона буде перетікати в бік справедливості. Хто порушив - той винуватець. А винуватець повинен компенсувати всі збитки".

Також юристи зійшлися на думці, що вимога для всіх водіїв і пасажирів пристібатися (в тому числі і на задньому сидінні) - це позитив. При цьому Володимир Караваєв відзначив, що в законі допустили явну помилку. Мова про те, що пристібатися повинні інструктори з водіння.

"Тут треба зробити маленьку ремарочку. Річ у тому, що в законі дозволили не використовувати ремені безпеки на оперативних і спеціальних транспортних засобах. А всі автомобілі, які обладнані додатковими педалями, у них в свідоцтві про реєстрацію всюди написано, що це спеціальний навчальний транспортний засіб. Це явно чийсь недогляд", - зазначив Караваєв.

Але ось щодо нової норми для велосипедистів думки юристів розійшлися. Вадим Володарський вважає, що це позитивний момент. Річ у тому, що до цього велосипедисти були змушені їхати по другій від узбіччя смузі. Фактично велосипедисти виявлялися затиснуті між двома потоками автомобілів, що збільшували ризик ДТП.

З іншого боку Володимир Караваєв зазначає, що в нинішньому формулюванні закон також несе негатив. "Дороги абсолютно різні за інтенсивністю руху, за кількістю розв'язок. А саме розв'язки - з'їзди і виїзди на такі дороги - ті місця, де велосипедистів просто вбиватимуть. У цьому, на жаль, сумнівів ніяких немає. І наслідки цього ми будемо спостерігати навесні наступного року, коли інтенсивність велосипедистів збільшиться", - зауважив Караваєв.

У висновку ж Караваєв зауважив, що саме ця зміна робить нові правила негативними, оскільки кількість ДТП за участю велосипедистів у нас збільшиться. Виправити ж цю ситуацію могло одна маленька зміна в тексті закону. "Треба було робити маленьке застереження - де вирішувати, а де забороняти рух по смузі громадського транспорту повинні приймати рішення органи місцевого самоврядування", - упевнений Караваєв.

Раніше APnews писав, що МВС почало штрафувати водіїв євроблях за порушення ПДР.

Новини партнерів

У парламенті Тайваню прем'єр-міністра закидали свинячими кишками
Групи ризику без вакцинації від коронавірусу не виживуть - інфекціоніст