Кільцева дорога піару. Як популісти "будують" її 15 років, і чому киянам вона не світить

Кільцева дорога піару. Як популісти "будують" її 15 років, і чому киянам вона не світить
Ексклюзив
Читать на русском

Згідно з Генеральним планом Києва та області, нова дорога повинна з'явиться до 2025 року

Велика кільцева автомобільна дорога - один з самих амбітних проектів в Київській області. Згідно з Генеральним планом Києва та області, нова дорога повинна з'явиться до 2025 року. Але по факту цей проект намагаються реалізувати вже 15 років і згадують про нього часто перед виборами.

У 2009 році нинішній кандидат в мери Києва, а тодішній глава КМДА, Олександр Попов пропонував скоротити тривалість ВКАД на 100-120 кілометрів менше від початкових 210 кілометрів. За його словами, інакше проект буде економічно невигідним. Уже у 2011 році тодішній прем'єр-міністр Микола Азаров обіцяв, що ВКАД побудують максимум за чотири роки.

Сьогодні про будівництво дороги згадали знову і проект був представлений як частина "Великого будівництва" президента Володимира Зеленського. Укравтодор навіть зайнявся нової проектно-кошторисної документації, а кандидат в мери Києва від "Слуги народу" Ірина Верещук заявила, що готова взяти на себе відповідальність за розробку концепту Київської обхідної дороги у 2020 році. При цьому вона вважає, що однієї каденції київського міського голови досить, щоб побудувати та відкрити київську обхідну дорогу.

Редакція APnews вирішила розібратися, що зараз відбувається з проектом та скільки коштів на неї витрачають.

Все з початку

За 15 років "велике кільце" перетворилося в Київську об'їзну дорогу. У службі автомобільних доріг Київської області, яка тепер несе відповідальність за проект, зазначили, що КОД лише частина ВКАД у вигляді півкільця в 150 кілометрів. Дорога повинна починатися від М-07 Київ - Ковель - Ягодин до М-06 Київ - Чоп, М-05 Київ - Одеса і Н-01 Київ - Знам'янка.

При цьому біля міста Українка планується побудувати міст через Дніпро в 5,9 кілометра, а разом з підходами та естакадами - 25,7 кілометра. Далі по проекту КОД виходить до доріг Н-08 Бориспіль - Маріуполь і М-03 Київ - Харків - Довжанський. Всі ці ділянки передбачають будівництво абсолютно нової дороги та тільки від Борисполя, згідно з планом, будувати не будуть, а тільки проведуть реконструкцію.

У Службі автомобільних доріг Київської області повідомили журналісту APnews, що 7 вересня оголосили тендер для визначення організації, яка завершить розробку проектної документації ділянки в 35,2 км, що з'єднує М-06 Київ - Чоп і М-05 Київ - Одеса.

Таким чином, в поточному році заплановано тільки відновлення робіт з будівництва ВКАД, а будувати нічого не будуть.

Кільцева дорога піару. Як популісти "будують" її 15 років, і чому киянам вона не світить
Кільцева дорога піару. Як популісти "будують" її 15 років, і чому киянам вона не світить

За проектом, ця ділянка обійдеться приблизно 33,3 мільйона гривень, а вся КОД була оцінена в 85 млрд гривень. Правда, незрозуміло як проводилася оцінка, якщо немає проектно-кошторисної документації ні на конкретну ділянку, ні на весь проект.

За даними майданчики Prozorro, тендер на визначення компанії, яка буде займатися проектною документацією завершився 23 вересня. При цьому очікувана вартість послуг склала 445600 гривень.

Кільцева дорога піару. Як популісти "будують" її 15 років, і чому киянам вона не світить

За результатами тендеру, на реалізацію проекту претендували ТОВ "СЕА Електротехніка", яка захотіла за роботу 399000 гривень, і держпідприємство - Український державний інститут з проектування об'єктів дорожнього господарства "Укрдіпродор", яке попросило 440000 гривень.

Кільцева дорога піару. Як популісти "будують" її 15 років, і чому киянам вона не світить

На цю мить рішення ще не оголошено, але в якості головного претендента виступає "СЕА Елетротехніка", яка зареєстрована у 2012 році. Власником цієї компанії є якийсь Салах Ехрам. Основний вид діяльності компанії - оптова торгівля машинами та обладнання, електромонтажні роботи, спеціалізовані будівельні роботи, неспеціалізована гуртова торгівля, надання послуг технічного консультування і проведення інжинірингу, геології та геодезії, а також установка і монтаж машин і устаткування.

Крім того, за компанією тягнеться шлейф судових тяжб.

Дороги не буде й через п'ять років

Колишній заступник міністра інфраструктури Олександр Кава зазначив, що на будівництво цієї дороги не завершитися і через п'ять років, тому що тільки на підготовку проектної документації може піти близько двох років.

"Тільки підготовка проектної документації займе близько двох років. Це не процес, який буде зроблений за півроку. Проектна робота - це тривалий процес і звичайно необхідно починати ці роботи та готувати проектну документацію, тільки після цього буде зрозуміло, скільки це буде коштувати, скільки розв'язок потрібно і тоді буде зрозуміло, чи можна її профінансувати й скільки це займе часу. Ця дорога не з'явиться ще наступні п'ять років", - зазначив Кава.

При цьому він вказав, що Віталій Кличко не має ніякого відношення до будівництва ВКАД, тому що це державна дорога, а київська влада відповідає за дороги в столиці.

Новини партнерів

Швейцарію можуть "викреслити" з Шенгенської зони через спроби обмежити дозвіл на в'їзд європейцям
"Показало видіння": Племінник наркобарона Ескобара знайшов 18 млн доларів в стіні у будинку дядька