Велика Британія перша у світі схвалила вакцину Pfizer від COVID-19

Велика Британія перша у світі схвалила вакцину Pfizer від COVID-19
Читать на русском

Раніше Велика Британія закупила 40 мільйонів доз вакцини, ефективність якої  останніми  випробуваннями була підтверджена на 95%.

2 грудня Велика Британія перша у світі схвалила вакцину компаній Pfizer/BioNTech від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на The Guardian.

Дозвіл на використання вакцини видало Управління з регулювання лікарських засобів і товарів медичного призначення (MHRA).

«Об'єднаний комітет по вакцинації та імунізації найближчим часом також опублікує свої останні рекомендації для пріоритетних груп, які повинні отримати вакцину, включаючи жителів будинків для людей похилого віку, медичний персонал, літніх людей і клінічно вразливих осіб. Вакцина буде доступна по всій Великобританії з наступного тижня», - заявили представники MHRA.

Перші дози вакцини надійдуть найближчими днями, повідомили в компанії. Раніше Велика Британія закупила 40 мільйонів доз вакцини, ефективність якої останніми випробуваннями була підтверджена на 95%.

Вакцина Pfizer / BioNTech: довідка

Вакцина, розроблена американською компанією Pfizer і німецькою BioNTech, наразі є одними з найбільш ефективних ліків проти COVID-19. Однак у нового препарату є і недоліки: для зберігання вакцини Pfizer необхідні морозильники, здатні підтримувати температуру - 70 С.

Раніше APnews повідомляв, Україна не зможе зберігати нову вакцину від COVID-19 - екс-глава МОЗ.

Новини партнерів

Українцям запропонували "здавати" один одного за невикористання української мови
Угорщина поскаржилася НАТО на обшуки СБУ на Закарпатті