Великий обмін: стало відомо, що необхідно звільненим перед Новим роком з полону

Великий обмін: стало відомо, що необхідно звільненим перед Новим роком з полону
Читать на русском

Працівники Мінветеранів разом з фахівцями надають необхідні послуги та консультації

В Мінветеранів заявили, що наразі вирішують першочергові потреби звільнених з полону 29 грудня українців, в тому числі відновлення здоров’я та документів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Працівники Мінветеранів щодня навідують звільнених 29 грудня у клінічній лікарні "Феофанія", а також разом з фахівцями надають необхідні послуги та консультації.

"Люди потребують юридичних консультацій та допомоги, в першу чергу їм всім необхідно поновлення їхніх документів: паспорт, водійське посвідчення та решта. Це потрібно зокрема й для того, аби надалі комісія могла опрацювати їхні звернення щодо виплати їм сто тисяч гривень матеріальної допомоги", - пояснив глава управління Мінветеранів Сергій Мокренюк.

Рішення щодо надання тої чи іншої медичної допомоги приймається за результатами обстежень.

"В першу чергу звільнені з полону потребують стоматологічного втручання, зокрема зі складними маніпуляціями, імплантацією, які будуть надані їм безоплатно. Мінветеранів вдалось домовитись із асоціацією стоматологів щодо їхньої сприяння. Також, в тих, хто був позбавлений особистої свободи, спостерігаються кардіологічні проблеми, в деяких наявні щелепно-лицеві пошкодження, зокрема через зазнані в полоні тортури та знущання", - додала радник профільного міністра Тетяна Тимошенко.

МЗС повідомило про сотню українців, яка залишається в російських в'язницях
В Донецькій області на подвір'ї будинку вибухнула граната

Новини партнерів