«Велика втрата»: як на смерть Кернеса відреагували за кордоном

«Велика втрата»: як на смерть Кернеса відреагували за кордоном
Читать на русском

"Велика втрата", "світла душа", "близький друг", - представники багатьох іноземних організацій не приховують своєї скорботи від трагедії, яка спіткала Харків.

17 грудня помер мер Харкова Геннадій Кернес. На смерть політика досить болісно відреагували найвидатніші діячі України. Свою частку скорботи висловили й деякі іноземні політики. Редакція APnews зібрала реакції деяких з них.

Мер Тбілісі Каха Каладзе

«Смерть Геннадія Кернеса стала великою втратою для Харкова та його жителів. Він дуже любив своє рідне місто, повністю віддавався роботі та не шкодував сил, щоб забезпечити краще майбутнє для харків'ян», - заявив градоначальник.

Консульство ФРН у Харкові

«Пішла з життя людина, яка серед багатьох чеснот мала ту, яка привела її у крісло мера, - нестримну любов до свого міста. Геннадій Адольфович не просто знав, він відчував, що потрібно Харкову, - саме тому це місто є одним з найулюбленіших для жителів не лише України, а й інших країн. Люди відчувають любов і турботу. Ми назавжди збережемо теплі спогади про зустрічі та плідну багаторічну співпрацю в наших серцях», - заявили дипломати.

Посольство Лівану

«Від імені всієї ліванської діаспори в Україні та працівників Посольства з глибоким сумом висловлюємо співчуття і слова підтримки сім'ї, місту Харкову у зв'язку зі смертю міського голови Геннадія Кернеса, який був нашим близьким другом. Ми завжди з теплотою в серці пам'ятати його добрі справи. Ліванські кедри, які були посаджені за сприяння Геннадія Кернеса в знак міцної дружби між ліванської діаспорою та українською в парку імені Горького, завжди будуть світлим спогадом про померлого і його щиру душу», - йдеться в повідомленні диппредставництва.

Ізраїльський культурний центр «Натів» у місті Харкові

«Ми впевнені, що доброзичливе ставлення, атмосфера співпраці і взаємопідтримки, яка склалася в Харкові між установами міста і представниками Держави Ізраїль, значною мірою є заслугою Геннадія Кернеса як Харківського міського голови. Щиро співчуваємо втраті. Зіхрон ле-вроха - благословенна пам'ять», - зазначили в організації.

Раніше APnews повідомляв, у Харкові можуть поставити пам'ятник Кернесу, - заява.

Читайте також:

Новини партнерів

«Пробач мені, Гена»: Добкін зворушливо попрощався з Кернесом
Слідом за Лукашенком: Путіну заборонили відвідувати чемпіонати світу та Олімпіади протягом двох років