Вчені з'ясували, що COVID-19 може вражати серце

Вчені з'ясували, що COVID-19 може вражати серце
Читать на русском

Вчені довели, що COVID-19 негативно впливає на серце, що може спровокувати хвилю серцево-судинних захворювань.

Новий тип коронавірусу може вражати серце, що може привести до летального результату. Про це повідомляє APnews з посиланням на Daily Mail.

За даними дослідження з Університетської клініки Франкфурта, зі 100 осіб, які пережили коронавірусну інфекцію, 50 учасників були здорові до зараження COVID-19, а ще 57 мали фактори ризику виникнення проблем з серцем.

Вчені зафіксували ознаки пошкодження серця на МРТ у 78 зі 100 тих, що вижили пацієнтів. При цьому у 76% зафіксовано високі рівні білка тропоніну, як у людини, який переніс серцевий напад. Ще у 60 учасників були ознаки запалення серця.

Ще одне дослідження провели вчені з Університетського серцево-судинного центру в Гамбурзі проаналізували тканини серця 39 осіб, які померли після зараження COVID-19. При цьому у більш половини зафіксовані високі рівні вірусу в серце. Таким чином, вчені довели, що COVID-19 негативно впливає на серце, що може спровокувати хвилю серцево-судинних захворювань.

Як раніше повідомляв APnews, в США представники компанії Moderna почали наступний етап клінічних випробувань вакцини від коронавірусу

Новини партнерів

Степанов пояснив, що буде означати "зелена" зона для українців з 1 серпня
ДБР взялося за поліцейських, які осоромилися з затриманням наркомана в Кременчуці