Вчені знайшли нову проблему від носіння медичних масок

Вчені знайшли нову проблему від носіння медичних масок
Читать на русском

Виявляється носіння маски загрожує набагато більшою кількістю проблем, ніж прийнято було вважати раніше, вважають вчені.

Ізраїльські психологи знайшли новий недолік в носінні медичних масок. Про це повідомляє APnews з посиланням на іноземні ЗМІ.

Вчені з університету Бен-Гуріона, провівши досліди з 496 добровольцями, встановили, що медичні маски значно перешкоджають впізнаваності інших людей. Ця проблема, - вважають вчені, - пов'язана не стільки з повсякденними конфузами з переплутуванням людини на вулиці, а з особистою взаємодією, наприклад, в освітньому середовищі.

На думку експертів, надалі варто приділити більше уваги вивченню впливу носіння масок на соціальні та психологічні наслідки для людської поведінки.

Раніше APnews повідомляв, вчені розповіли, чому небезпечно носити використану маску. За даними експертів, маски впливають на повітряний потік біля особи, що підвищує сприйнятливість до вдихання частинок. Брудна ж маска не може ефективно фільтрувати дрібні краплі, які осідають на обличчі, у верхніх дихальних шляхах, горлянці або легенях.

Читайте також:

Новини партнерів

Центр Києва скували затори через перекриті вулиці та протест ФОПів: карта
Суд заарештував командира військової частини Чугуєва через загибель курсантів на Ан-26