Вчені назвали найнебезпечніший час після одужання від COVID-19

Вчені назвали найнебезпечніший час після одужання від COVID-19
Читать на русском

За статистикою, у перші 60 днів 20% перехворілих на COVID-19 знову потрапляють до лікарні.

Вчені Мічиганського університету (США) назвали найнебезпечніший час після одужання від коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє APnews з посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Фахівці встановили, що перші 10 днів пацієнти, виписані з лікарні з COVID-19 мали на 40-60% вищий ризик померти, ніж люди, які лікувалися від серцевої недостатності або нековідної пневмонії.

Відповідні висновки вчені зробили, проаналізувавши дані про 1800 пацієнтів, які лежали в лікарні з пневмонією, і про 3500 осіб з серцево-судинними захворюваннями.

Як уточнили експерти, у перші 60 днів 20% перехворілих COVID-19 знову потрапили в лікарню. Проте після згаданого терміну цей ризик ставав менше, ніж при двох інших захворюваннях (серцевих захворювань і нековідної пневмонії).

Нагадаємо, що згідно з останніми дослідженнями вчених, коронавірус має досить широкий спектр негативних наслідків. Зокрема, COVID-19 підвищує ризик таких психічних розладів, як розлад адаптації, генералізований тривожний розлад і посттравматичний стресовий розлад.

Раніше APnews повідомляв, вірусолог розповіла, як COVID-19 впливає на потенцію.

Новини партнерів

Після падіння трьох опор на Шулявському мосту демонтували ще шість
У МОЗ "спрогнозували" новий спалах COVID-19 в Україні