Вчені Ізраїлю знайшли "найефективніше" антитіло для боротьби з COVID-19

Вчені Ізраїлю знайшли "найефективніше" антитіло для боротьби з COVID-19
Читать на русском

Вчені відзначили, що миші, яким ввели антитіло, вижили

Біологи успішно випробували на мишах "найефективніший" нейтралізує антитіло проти коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на звіт вчених Ізраїльського інституту біологічних досліджень в бібліотеці bioRxiv

Дослідники перевірили бібліотеку антитіл пацієнтів з COVID-19 і виявили моноклональних антитіл MD65, яке проявляло високу ефективність в нейтралізації вірусу. Так, для придушення половини мікровогнищ знадобилося всього 0,22 мкг MD65 на 1 мл.

Вчені провели експеримент на гуманізованих мишах, в ході якого виявили, що 75% тварин без цього антитіла померли протягом 6-9 днів, а миші, яким ввели MD65, вижили.

При цьому зазначено, що миші, яких лікували через два дні після зараження навіть не втрачали у вазі, а тварини, яким ввели антитіло через три дні після зараження, мали легкі симптоми.

"Ці дані, наскільки нам відомо, вперше безпрецедентно демонструють високоефективну терапію лікування смертельної дози інфекції на тваринної моделі. Доведено терапевтична цінність людських моноклона як рятівного засобу лікування тяжких інфекцій COVID-19", - підсумували дослідники.

Як раніше повідомляв APnews, за минулу добу в Україні виявили 6667 нових випадків захворювання на коронавірус. В цілому в нашій країні COVID-19 хворіють 203 675 осіб.

Новини партнерів

У центрі Києва іноземець 4 рази проштрикнув ножем кухаря ресторану і намагався втекти - прокуратура
В Одесі роботу виборчої комісії переривали через димову гранату