Вбивця Джона Леннона заявив, що має намір стати проповідником

Вбивця Джона Леннона заявив, що має намір стати проповідником
Читать на русском

Чепмен був засуджений до 20 років ув'язнення за вбивство і йому було відмовлено в умовно-достроковому звільненні 11 разів. Зараз він знаходиться у в'язниці 40 років, але навряд чи коли-небудь вийде на свободу

Письменник Джек Джонс, довірена особа Марка Чепмена, заявив, що вбивця Джона Леннона має намір стати голосом Бога. Про це повідомляє APnews з посиланням на Mirror.

Марк Чепмен вже 40 років перебуває у в'язниці за вбивство лідера групи Бітлз.

Вбивця перебуває під цілодобовою тюремною охороною через побоювання, що інші ув'язнені вб'ють його. Якщо його звільнять і він стане проповідником, то шанси фанатської помсти збільшаться.

Письменник Джек Джонс, довірена особа Марка Чепмена, заявив у своєму інтерв'ю:

"Якщо Марка звільнять, він не зможе чинити опір свого внутрішнього голосу в бажанні піти в церкву і стати проповідником. Всі його знають як вбивцю легенди, тому Марк зробить себе живою метою для фанатів Бітлз".

"Він знає і розуміє це, але нічого не може вдіяти з цією «божою місією»".

Чепмену було 25 років, коли він застрелив Леннона 8 грудня 1980 року в Нью-Йорку. Після цього він залишився сидіти біля трупа і спокійно читав роман "Над прірвою в житі". За 6 годин до цього лідер культової групи Бітлз підписав копію альбому "Double Fantasy" для свого божевільного фаната Чепмена.

Як з'ясувалося пізніше, Марк обожнював свою жертву, але його одержимість богом виявилася сильнішою.

У серпні 2020 року Чепмен розповів про мотив вбивства Леннона:

"Я вбив його не через його характер або через те, якою людиною він був. Він був сім'янином. Він був іконою. А я вбив його заради слави".

Захоплення Ленноном змінилося на одержимість Богом. Він цілими днями пише релігійні брошури, які приносить йому його дружина Глорія.

"Марк є частиною євангельського руху, а його дружина Глорія випускає релігійні новини для членів їх невеликої церкви".

Джек Джонс познайомився з Чепменом на початку 80-х, коли він проходив журналістську практику в державній в'язниці.

У 1993 році вийшла книга «Let Me Take You Down: Inside the Mind of Mark David Chapman», в якій розповідається історія вбивці Марка Чепмена.

Дружина Джона Леннона переконана, що вбивця страждає на психічне захворювання, тому зміст Марка у в'язниці краще рішення, щоб запобігти можливим вбивства.

Раніше APnews повідомляв, в Дніпрі бетонна плита розчавила чоловіка.

Новини партнерів

В Україні під кінець року значно прискорилося зростання цін на продукти і послуги
У Києві четверо чоловіків викрали юриста та силою вимагали повернути неіснуючий борг