Вбивство Гандзюк: підозрюваний Левін з'явився на суд майже в оголеному вигляді

Суд у справі Гандзюк: підозрювані Мангер та Левін (у напів оголеному вигляді) на суді
Читать на русском

За словами адвоката, перед засіданням Левіна в зал суду буквально занесли - його тримали за руки і за ноги.

Дніпровський райсуд Києва сьогодні, 18 серпня, проводить перше підготовче засідання по прийняттю вироку підозрюваним у справі нападу на херсонську активістку Катерину Гандзюк, внаслідок якого вона померла. У нападі підозрюють голову Херсонської ОДА Владислава Мангера і помічника-консультанта депутата цієї ОДА Олексія Левіна, який з'явився на суд майже оголеним.

Відповідні фото із залу суду опублікував в Facebook адвокат Масі Найєм.

За словами адвоката, Левін заявив про застосування щодо нього фізичної сили, коли він відмовився давати покази проти Мангера.

"Каже що в нього вимагали сьогодні в засіданні дати покази на Мангера. Тоді переведуть в СІЗО. А так лишать в ізоляторі СБУ. Він відмовився і тому він ось такий," - пояснив адвокат на запитання громадян щодо майже оголеного вигляду Левіна.

Разом з тим у коментарі виданню "LB.ua" Найєм розповів, що начальник конвою заперечує побиття підозрюваного.

"Запитали у начальника конвою, чи били його - підтвердив, що ніхто його не бив. Він повинен був бути доставленим до суду, але відмовлявся одягатися і, по суті, знаходиться тепер в такому вигляді. При цьому конвой каже, що тут у нього є одяг, з його камери. На це підсудний відповів, що це не його одяг і він відмовляється одягатися ", - пояснив адвокат.

Також Левін на суді заявив, що у нього болить зуб. Після цього до суду приїхала швидка допомога.

За словами Найєма, перед засіданням Левіна в зал суду буквально занесли - його тримали за руки і за ноги. Адвокат заявив, що Левін "просто не хотів йти в суд".

Під час засідання суду, Левін заявив, що над ним знущаються мало не щодня.

"З 31 числа через день наді мною знущаються, ваша честь, з однією метою, щоб я до сьогоднішнього суду дав показання щодо Мангера. Якщо я не дам свідчення, то сьогодні прокурор клопотатиме під виглядом безпеки тримати мене в ізоляторі тимчасового утримання СБУ. ІТТ, ваша честь, це там, де немає медицини, нічого. Мене там б'ють, сьогодні мене тягнули - теж побили", - заявив підсудний.

Як повідомляв APnews раніше, Обвинувальний акт по Мангеру та Левіну в рамках справи Гандзюк направили до суду.

Екс-кандидат у президенти Білорусі Цепкало не зміг вилетіти з України, названо причину
Лукашенко привів війська в бойову готовність після розмови з Путіним

Новини партнерів