Вбивство дівчинки в Старому Салтові: підозрюваний підліток був п'яний і жорстоко побив дитину

Вбивство дівчинки в Старому Салтові: підозрюваний підліток був п'яний і жорстоко побив дитину
Читать на русском

За даними поліції перед смертю дівчинку вдарили не менше 10 разів.

Підліток, якого підозрюють у вбивстві шестирічної Мирослави Третяк, був п'яний. Про це APnews повідомляє з посиланням на постанову Вовчанського районного суду від 29 липня. Це постанова з'явилася в Єдиному державному реєстрі судових рішень від 2 серпня.

За даними досудового розслідування, 13-річний підліток, "бажаючи настання незворотної смерті", вдарив дівчинку не менше 10 разів тупим твердим предметом в область голови. При цьому сам хлопець перебував в стані алкогольного сп'яніння. Сам підозрюваний в суді зізнався, що дійсно був там з дівчинкою і побив її. Після цього він залишив її без свідомості і пішов до себе додому.

Також поліцейські в ході оперативних дій добули ряд доказів - а саме фрагменти цегли зі слідами речовини червоного кольору поруч з покинутим будинком, а також засоби для прання та вологий одяг хлопця в квартирі сім'ї підлітка.

Також слідчі в присутності матері і психолога опитали подружку Мирослави. Вона повідомила, що в день вбивства підозрюваний підійшов до дівчинки і запропонував піти нарвати яблук. Після цього дитину ніхто не бачив.

Що було раніше

28 липня стало відомо, що в Харківській області пропала 6-річна Мирослава Третяк. Після тривалих пошуків правоохоронці виявили тіло дитини з ознаками насильницької смерті у вигляді забою голови та обличчя. Незабаром поліція встановила особу злочинця. Ним виявився 13-річний підліток, який проживає з мамою недалеко від будинку вбитої.

Сам підліток зізнався у вбивстві. Після цього будинок підозрюваного поліцейські взяли під охорону, побоюючись самосуду над підлітком. Пізніше з'явилася інформація, що підозрюваний у вбивстві Мирослави підліток лупцював інших дітей палицями і цеглинами.

Вже 29 липня Вовчанський районний суд обрав запобіжний захід підлітку - його помістили в приймальник-розподільник для дітей. Ще пізніше в прокуратурі назвали причину загибелі дівчинки - її вдарили тупим предметом по голові. Однак на той момент інформації про те, що саме це був за предмет, не було.

Новини партнерів

"Ніс не зламаний, петля була занадто високо": в поліції розповіли, що знайшли на місці смерті Шишова
"Так зі мною вчинити він не міг": дівчина Шишова заперечила версію про самогубство