Важкоатлетка Марущак стала першою абсолютною чемпіонкою світу з України. Відео

На чемпіонаті світу медаль найвищої проби виграла ще одна наша спортсменка.

Українська важкоатлетка Аліна Марущак стала абсолютно чемпіонкою світу на турнірі, що проходить у Ташкенті. Ще одна українка Марія Гангур також виграла "золото" чемпіонату світу.

Про це повідомляє APnews.

Марущак виявилася найкращою у ваговій категорії до 81 кілограма. Рівних українці не виявилося ні в поштовху (результат Марущак – 113 кілограмів), ні у ривку (135 кілограмів). А перемога у двоборстві принесла нашій спортсменці звання абсолютної чемпіонки світу – і це перший такий результат в історії України.

У боротьбі з Марущак не вистояли Валерія Рівас із Колумбії, а також Ісеул Кім із Південної Кореї.

Марія Гангур перемогла у ваговій категорії до 59 кілограмів. "Зробивши" у ривку 101 кілограм українка обійшла чинну олімпійську чемпіонку та світову рекордсменку До Сінчунь з Тайваню. А ось за сумою двоборства Гангур змогла посісти лише четверте місце.

Втім, це ніяк не скасовує історичний успіх наших важкоатлеток. Річ у тому, що востаннє українки вигравали золоті медалі на світових форумах 18 років тому. Зазначимо, що чоловіча збірна України здобути нагороди на ЧС не змогла.

Раніше APnews повідомляв, що український юніор Олексій Середа виграв чемпіонат світу зі стрибків у воду, обійшовши у фіналі росіянина.

Верховний суд зобов'язав усі країни ЄС визнати сім'єю одностатевих батьків та їхніх дітей