Ватажки "ЛНР" раптово вирішили "перейменувати" Луганськ

Ватажки "ЛНР" раптово вирішили "перейменувати" Луганськ
Читать на русском

Найменування "місто Ворошиловград" буде використовуватися поряд з найменуванням "місто Луганськ" при проведенні заходів, пов'язаних із Другою світовою війною.

Так званий "глава" "ЛНР" Леонід Пасічник підписав «указ», який дозволяє використовувати відносно Луганська його колишню назву "місто Ворошиловград".

Про це повідомляє APnews з посиланням на пост журналіста Андрія Діхтяренко у Facebook і відповідний документ.

"До речі непогано, концептуально.

Я б ще запропонував півроку жити як Ворошиловград, а півроку як Луганськ, урочисто міняти назву міста - в ті ж дні, що і переведення годинників на зимовий і літній час.

І щоб завели якісь веселі ритуали.

Наприклад, у Ворошиловграді нехай буде дозволена Компартія ЛНР, і щоб місцеві жителі бігали по вулицях і били російських монархістів, а в Луганську – навпаки", - прокоментував "указ" Діхтяренко.

Згідно з текстом так званого "указу", найменування "місто Ворошиловград" буде використовуватися поряд з найменуванням "місто Луганськ" при проведенні заходів, пов'язаних із Другою світовою війною.

Зокрема, Днем перемоги 9 травня.

"Встановити в якості символу міста Луганська найменування "місто Ворошиловград", яке використовуватиметься поряд з найменуванням "місто Луганськ" при проведенні республіканських і місцевих заходів, приурочених до пам’ятних дат в історії Луганської Народної Республіки і міста Луганськ, пов’язане з Великою Вітчизняною війною", - йдеться в так званому "указі".

Наразі невідомо, як саме буде відзначатися День перемоги цього року на тлі епідемії коронавірусу.

Як повідомляв APnews, обмін полоненими з "ЛНР" пройшов за формулою "11 на 4".

Новини партнерів

Раз на п’ять днів: медиків планують регулярно тестувати на Covid-19
Ще один монастир Києва йде на карантин через коронавірус