Вартість опалення не зросте через скасування постанови про обмеження тарифів, - Гончарук

Вартість опалення не зросте через скасування постанови про обмеження тарифів, - Гончарук
Читать на русском

Прем'єр-міністр наголосив, що постанова попереднього уряду про граничні тарифи на опалення та гарячу воду була незаконною

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук запевнив, що скасування постанови попереднього складу уряду про граничні тарифи на тепло і гарячу воду ніяк не вплине на реальну ціну теплопостачання для громадян, передає УНІАН.

"Ніяк це не вплине. Якби ми не скасували, все одно це не вплинуло б на тарифи, оскільки рішення незаконне", - сказав він, зазначивши, що деякі представники місцевого самоврядування не збиралися її виконувати і хотіли оскаржити в суді. За його словами, упродовж двох місяців мери міст били на сполох і доводили, що якщо такі обмеження діятимуть, то більшість з них будуть банкротами і змушені будуть припинити опалювальний сезон.

"Ми подивилися, зважили ризики і прийняли рішення, що популістська постанова не має права на існування, оскільки вона абсолютно нелогічна і непрофесійна", - зазначив прем'єр. Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України на засіданні 15 листопада прийняв рішення "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови від 26 червня 2019 року №560", якою встановлювалися граничні тарифи на опалення і гаряче водопостачання. 26 червня 2019 року уряд Гройсмана прийняв рішення про обмеження тарифу на теплопостачання в Україні на рівні 1400 гривень за Гкал за наявності лічильника і 35 гривень за квадратний метр - без лічильника.

Новини партнерів

У Житомирі затримали громадянина РФ, який є членом ІДІЛ
Зеленський відкрив міст у Станиці Луганській