Мінімум за 30 років: вартість нафти WTI впала до 0 доларів

Мінімум за 30 років: вартість нафти WTI впала до 0 доларів
Читать на русском

Попит на нафту різко знизився у всьому світі після введення карантинних заходів

Ціна на нафту американської нафти WTI станом на вечір понеділка, 20 квітня, знизилась на 99,98%, до 00,00 доларів за барель. Про це повідомляє APnews з посиланням на дані торгів на лондонській біржі ICE.

Коли торги почались, вартість фʼючерсів WTI з постачанням у травні коштувала 17,5 доларів за барель, однак потім ціна стала стрімко падати. Це мінімальна позначка за останні 30 років.

Відомо, що попит на нафту різко знизився у всьому світі після введення карантинних заходів, прийнятих з метою зупинити поширення коронавірусу. Падіння відбулось у зв'язку з тим, що травневий контракт на нафту закінчиться у вівторок, 21 квітня. На фоні цього трейдери вважають, що сховища можуть бути заповнені, нафту немає де зберігати.

WTI - марка нафти, яка видобувається в Техасі, вона є однією з основних марок нафти, які використовують для виробництва бензину.

Як повідомляв APnews раніше, днями в Україні відбулася зустріч працівників АЗС, за підсумками якої стало відомо, що очікується зниження цін на бензин.

Новини партнерів

У Чорнобильській зоні понад 1340 осіб продовжують гасити три осередки вогнища
Росія заблокувала сайт Мінреінтеграції України