Ґвалтували 9 годин через помсту: адвокат потерпілої з Кагарлика розповів нові подробиці

Ґвалтували 9 годин через помсту: адвокат потерпілої з Кагарлика розповів нові подробиці
Читать на русском

Стало відомо також і те, що дівчину привіз до відділу сусід, який заманив потерпілу ніби на допит з приводу пограбувань у селі

Поліцейські зґвалтували жінку у Кагарлику через помсту за відмову. Більше того, у справі фігурує ще один чоловік, який навмисне привіз жінку до відділу, знаючи, що з нею там буде відбуватись. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву адвоката потерпілої Євгена Мельниченка.

“Дівчину привіз на "Опелі" сусід, який заманив потерпілу до відділу поліції ніби на допит з приводу пограбувань у селі… Сусід зараз у розшуку, в нього троє дітей, розлучений, 39 років”, - повідомив адвокат.

Мельниченко розповів, що у відділі поліції потерпілу вже чекали п’яні поліцейські. Один з них, а саме - Микола, раніше домагався потерпілу. “Говорив їй: будеш давати, коли я скажу, поняла", - розповів адвокат.

Далі, по словам Мельниченка, потерпілу почали бити та гвалтувати із 7 вечора до 4 ранку. Жінка при цьому плакала, втрачала свідомість, а її били, душили, гвалтували неодноразово у чотирьох кабінетах. При цьому, як відмітив адвокат, поліцейські пили алкоголь, вживали наркотики, та примушували пити потерпілу.

“Це була помста дяді Колі, що дівчина не пішла на те, щоб добровільно мати стосунки із ним. Ґвалтував підлеглий Сірожа, а дядя Коля душив і бив…”, - написав захисник потерпілої.

Повідомив також, що у потерпілої є 5-річна донька, яка хвора на ДЦП. І відмітив, що веде цю справу безкоштовно.

Раніше APnews писав, що відомо про жінку, яку зґвалтували поліцейські в Кагарлику.

Читайте також:
Ґвалтували 9 годин через помсту: адвокат потерпілої з Кагарлика розповів нові подробиці

Новини партнерів

Мер Черкас образився на "бандита" і подав позов до суду проти Зеленського
Інфекціоніст розповіла, як не заразитися Covid-19 в поїзді