Вакцинація препаратом Pfizer розпочнеться 18 квітня з Київщини

Вакцинація препаратом Pfizer розпочнеться 18 квітня з Київщини
Читать на русском

Щеплювати препаратом Pfizer почнуть 18 квітня.

Вакциною від коронавірусу виробництва Pfizer-BioNTech почнуть щеплювати 18 квітня. Перші щеплення отримають у Київській області.

Про це APnews пише з посиланням на Центр громадського здоров'я МОЗ.

"Щеплення вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech розпочнеться в Україні 18 квітня 2021 року з Київської області. У решті регіонів вакцинація цим препаратом стартує 19 квітня після того, як вакцину доставлять на обласні склади. Це перша партія вакцини Pfizer-BioNTech, які Україна отримала в межах глобальної ініціативи COVAX", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сьогодні 29250 доз вакцини розвезуть у регіони. Кожна з областей та Київ отримає по 1170 доз. Також разом з вакцинами розвезуть розчин для їх розведення, шприци та коробки для утилізації медичних відходів.

Як повідомили у МОЗ, вакцину у області будуть доставляти невеликими партіями з національного складу, де вона зберігатиметься в спеціалізованих морозильних камерах із дотриманням температурного режиму від −60°C до −80°C, на регіональні склади в спеціальних контейнерах із сухим льодом, здатним підтримувати наднизькі температури.

“На регіональних складах вакцина зберігатиметься в тих самих термоконтейнерах, які будуть регулярно поповнювати сухим льодом. Звідти попередньо розморожені до +2°C — +8°C флакони з вакциною щодня видаватимуть мобільним бригадам, які мають використати її протягом 120 годин”, - зазначається в повідомленні.

Як повідомляв APnews раніше, в Україну прибула перша партія вакцини Pfizer, яка становить 117000 доз. Це перша поставка в Україну в рамках глобального механізму COVAX.

Новини партнерів

Разумков про санкції проти Медведчука: Будь-яка влада не повинна бути серіалом і її рішення мають відповідати закону
Політичний розклад: Іан Бреммер про санкції проти Росії (Bloomberg, США)