Вакарчук вирішив скласти мандат попри рішення Ради і розповів, як зробить це

Вакарчук вирішив скласти мандат попри рішення Ради і розповів, як зробить це
Читать на русском

Вакарчук нагадав, що написав заяву про складання мандата 11 червня, а 18 червня Верховна Рада України більшістю не підтримала постанову

Лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук хоче домогтись припинення повноважень народного депутата достроково, вийшовши з фракції, після чого на з’їзді політсили його виключать зі списку. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Вакарчука.

Він нагадав, що написав заяву про складання мандата 11 червня, а 18 червня Верховна Рада України більшістю не підтримала постанову.

"Оскільки власні рішення я не змінюю, то єдиний вибір, який ВР мені залишила за законом, це: спочатку вийти з фракції, а потім бути виключеним з’їздом партії з виборчого списку, що, згідно з Конституцією, автоматично призведе до втрати мною депутатського мандату", - зазначив депутат.

Читайте також:

Вакарчук розповів, що замість нього в парламент зайде наступник по списку кандидат - юристка, висококласна спеціалістка з енергетики, випускниця Кембриджу Аліна Свідерська.

"Такий спосіб складання депутатського мандату – вимушений і формальний. І мені шкода, що частина парламентарів залишила мені саме цей варіант. Але, це вже їхня відповідальність. Як і казав раніше, залишаюсь членом партії "Голос", і зроблю все від себе залежне, щоб партія розвивалась і була успішною", - додав Вакарчук.

Як повідомляв APnews, Святослава Вакарчука не відпустили з Ради - він залишається депутатом.

Новини партнерів

Помер актор Ієн Холм - зірка фільмів "Чужий", "П'ятий елемент" і "Володар перснів"
У Харківській області загубився темношкірий чоловік, хворий на шизофренію