В.о. директора ДБР Соколов в черговий раз порушив українське законодавство, - адвокат

В.о. директора ДБР Соколов в черговий раз порушив українське законодавство, - адвокат
Читать на русском

Соколов порушив українське законодавство при складанні кваліфікаційних вимог для директорів територіальних управлінь ДБР

Екс-радник директора ДБР, адвокат Олег Шрам заявив, що в. о. директора ДБР Олександр Соколов порушив українське законодавство при складанні кваліфікаційних вимог для директорів територіальних управлінь ДБР.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі "Шрам".

"17 липня на сайті ДБР опубліковані кваліфікаційні вимоги на посади директорів всіх теруправління ДБР і їх заступників. Щоб стати кандидатом на цю посаду, на думку Соколова, необхідно мати стаж не менше 3 років на керівних посадах в органах, уповноважених на проведення оперативно-розшукової діяльності , або дізнання, або досудового розслідування, або процесуального керівництва.

У Законі прямо встановлено, що кандидату потрібно мати «досвід роботи на керівних посадах не менше 3 років». Крапка. Де отримано цей досвід, Закон не встановлює. Отже ніхто, крім законодавця, встановлювати такі обмеження для сфери отримання досвіду не має права.

Тому, передбачені ДБР для кандидатів вимоги до керівного досвіду виключно в певній сфері (ОРД, дізнання, слідство, проц.руководство), є очевидно незаконними", - пояснив Шрам.

Читайте також:

Новини партнерів

Ірина Верещук розповіла, як збирається воювати з Кличком на виборах в Київраду
Круті сейви від Луніна і невиразний Малиновський. Як наші футболісти виступають у Європі