В Житомирській області затримали агента ФСБ за шпигунство

В Житомирській області затримали агента ФСБ за шпигунство
Читать на русском

Зокрема, він займався розвідкою військових об'єктів.

В Житомирській області поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють в агентурну діяльність на користь ФСБ Росії. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу Офісу генерального прокурора.

Йдеться про громадянина України, жителя міста Бердичів, який з самого початку 2021-го року вступив в злочинну змову з представником ФСБ Росії. Після цього він, вже діючи під оперативним псевдонімом, займався шпигунством на користь РФ.

Зокрема, затриманого звинувачують фотографування військових об'єктів, автотранспорту, місць розташування камер спостереження і систему охорони в цілому, а також збирав особисту інформацію про військовослужбовців та їхні родини.

Уже під час обшуку за місцем проживання підозрюваного поліцейські виявили предмети і документи, які підтверджували його незаконну діяльність. Також наголошується, що здобуті шляхом шпигунства дані чоловік передавав різними видами зв'язку.

Нагадаємо, раніше APnews повідомляв, що один з бойовиків "МГБ ЛНР" влаштувався працювати в МВС України. За оперативною інформацією, шпигун міг передавати бойовикам інформацію із закритих баз даних.

Новини партнерів

Лицар плаща і атома. Що відомо про кримського главу СБУ, якого підозрюють у навчанні в Академії ФСБ
В Україні можуть спростити отримання компенсацій медикам за наслідки COVID-19