В Японії виявили домішки в вакцинах Moderna і зупинили використання 2,5 млн доз

В Японії виявили домішки в вакцинах Moderna і зупинили використання 2,5 млн доз
Читать на русском

Повідомлення надійшли з двох префектур - Гумма і Окінава.

В Японії призупинили використання 2,6 мільйона доз вакцини Moderna через забруднення флаконів. Про це APnews повідомляє з посиланням на Reuters.

Видання, своєю чергою, посилається на заяву міністерства охорони здоров'я, праці і добробуту Японії.

Раніше повідомлялося, що влада Японії розпорядилися припинити використання 1,6 мільйона доз вакцини, які повинні були доставити в країну. Річ у тому, що у флаконах з препаратом були виявлені сторонні домішки.

На цей же раз стало відомо, що таке ж забруднення торкнулося мільйона препаратів в префектурах Гумма і Окінава. Так, в префектурі Гумма в одному з флаконів з вакциною було виявлено невідому речовину чорного кольору. Своєю чергою, в префектурі Окінава домішки чорного кольору було виявлено в шприцах і в одному з флаконів. Ще в одному шприці виявилися частки рожевого кольору.

У міністерстві охорони здоров'я припинення використання є запобіжним засобом. Ніяких проблем з безпекою і ефективністю вакцини поки не виявлено.

Раніше APnews повідомляв, що в Києві жінка померла від коронавірусу після щеплення вакциною Moderna. Ця смерть викликала кілька питань, пов'язаних як з препаратом, так і з самим процесом вакцинації. Однак в Національній медичній палаті розкритикували висновки комісії про смерть.

Новини партнерів

Медогляд перед школою: батькам першачків надали перелік обов'язкових лікарів та аналізів
В небі під Києвом розгорнули найбільший прапор України, - фото