В Японії хочуть повністю заборонити автомобілі з ДВЗ

В Японії хочуть повністю заборонити автомобілі з ДВЗ
Читать на русском

Викиди вуглекислого газу в країні хочуть знизити до нуля до 2050-го року.

Вже до середини 2030-х років в Японії хочуть повністю відмовитися від бензинових і дизельних автомобілів. Про це з посиланням на Reuters повідомляє APnews.

За планами чинного уряду, вже до середини 2030-х в країні повністю заборонять продавати нові автомобілі, оснащені ДВС. Таким чином прем'єр-міністр Японії Єсіхіде Сугі сподівається вже до 2050-го року звести до нуля шкідливі викиди в атмосферу.

У разі, якщо цей проєкт приймуть, протягом 10-15 років будь-які автомобілі з ДВС опиняться під забороною. При цьому зараз в Японії електромобілів менше половини, хоча до 2030-го року електрокарам прогнозують 55% від загального ринку.

Також варто відзначити, що зараз міністерство економіки, промисловості і торгівлі Японії тільки розробляє відповідний законопроєкт. Після цього він ще повинен пройти дебати в експертній групі - це повинно статися до кінця цього року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що подібне рішення вже прийняли в Великобританії. Там до 2030-го року планують повністю припинити продаж бензинових і дизельних автомобілів.

Новини партнерів

На Харківщині Toyota з трьома дітьми протаранила дерево та розбилася вщент: фото
За рік, після звільнення директора Труби, в ДБР не створили комісію, щоб обрати нового