ЗНО "на носі": в УЦОЯО роз'яснили формат проведення тестувань для випускників 2021 року

ЗНО "на носі": в УЦОЯО роз'яснили формат проведення тестувань для випускників 2021 року
Читать на русском

Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання необхідно буде дотримуватися низки карантинних правил.

Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні, попри пандемію і карантин, має пройти у запланований термін. При цьому, учнів, як і минулого року, звільнили від обов'язкового проходження державної підсумкової атестації, у тому числі від ЗНО.

Про це розповів в. о. директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко РБК-Україна, передає APnews.

Він нагадав, що у 2021 році ЗНО необхідно здавати лише тим, хто збирається цього року вступати до університетів.

Перше тестування пройде через пару тижнів. Наголошується, що всі учасники ЗНО зобов'язані будуть дотримуватися протиепідемічних заходів, бути в масках, мати при собі і користуватися антисептиками.

Крім того, на вході в пункти тестування будуть проводити температурний скринінг, а приміщення провітрювати і дезінфікувати.

"Під час тестування в аудиторіях перебуватиме максимум по 15 учасників і по два інструктори, як того вимагають правила. Так, між учасниками в аудиторії обов'язково буде дотримано принципу соціального дистанціювання, яке також буде забезпечено біля входу до приміщень пунктів тестування", - розповів керівник УЦОЯО.

Для того, щоб попередити передачу вірусу серед педагогів, які працюють на ЗНО, Міністерство охорони здоров'я запропонувало їм добровільно вакцинуватися до початку тестів. При цьому, якщо людина не захоче робити щеплення, їй не заборонять брати участь у проведенні ЗНО.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, освітян, залучених до ЗНО, вакцинують CoronaVac в першу чергу. Ми писали, як записатися на щеплення.

Новини партнерів

Німецькі ЗМІ: Зеленський не прагне виконувати Мінські угоди і вводить санкції проти опозиції
Освіта вже не буде такою, як раніше: в МОН розповіли про формат навчання з 1 вересня