В урядовій комісії назвали причини трагедії Ан-26

В урядовій комісії назвали причини трагедії Ан-26
Читать на русском

Олег Уруський зазначив, що до трагедії призвели ряд причин

Комісія, яку створив уряд для розслідування трагедії Ан-26, встановила причини катастрофи. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови комісії, віце-прем'єр-міністра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

За його словами, 22 жовтня комісія схвалила попередній звіт про розслідування, який оприлюднять на засіданні Кабінету міністрів 28 жовтня.

"Комісія виявила системні порушення в організації польотів. Мається на увазі від командування Повітряних сил до бригади, де сталася ця трагедія", - зазначив Уруський.

При цьому він вказав, що серед причин є і помилки пілотів, і технічні несправності літака - відмова системи ПРТ-24. Він вважає, що технічна проблема привела до позаштатної ситуації, але не аварії, тому людський фактор зіграв свою роль.

"На превеликий жаль, комісія підтверджує, що під час польотів, не тільки цього - останнього, а й інших, було дуже багато порушень, в тому числі з боку екіпажу і керівників польоту", - підсумував міністр.

Як раніше повідомляв APnews, сім'ям військовослужбовців, загиблих в авіакатастрофі під Харковом, виплатили одноразову грошову допомогу.

Новини партнерів

За шість років в Києві декомунізували 177 вулиць
Заступник мера Харкова розповів про стан Кернеса, який хворіє на COVID-19