В уряді розповіли, на що пішли 65 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом

В уряді розповіли, на що пішли 65 мільярдів гривень з Фонду боротьби з коронавірусом
Читать на русском

Також прем’єр Шмигаль запевнив, що Кабмін ще минулого місяця перерахував всі необхідні кошти для надбавок лікарям в регіони.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відзвітував, на що витрачають гроші з Фонду боротьби проти коронавірусу.

Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву прем’єра під час позачергового засідання Верховної Ради.

"Ми з вами прийняли бюджет надзвичайної ситуації, створили Фонд боротьби з коронавірусом на 65 мільярдів гривень. На що пішли ці кошти?

У нас 20 млрд гривень пішло на пенсійну реформу, 6 млрд гривень отримали фонди, які будуть допомагати безробітним, в тому числі тим, хто втратив роботу за останні місяці, а це 196 тисяч людей, які офіційно зареєструвались на біржі, лише офіційно зареєстровані.

Ще 1,6 млрд гривень – це допомога родинам ФОПів з дітьми. Також фактично на 2 млрд гривень були профінансовані різні медичні закупівлі для лікарень. І останнім рішенням ми виділили Міністерство охорони здоров’я – 3,1 млрд гривень на додаткові закупівлі лікарням та зарплати лікарям", - сказав Шмигаль.

Також він прокоментував ситуацію із надбавками у 300% для медпрацівників, які лікують пацієнтів, хворих на коронавірус. За словами Шмигаля, Кабмін ще минулого місяця перерахував всі необхідні кошти в регіони.

"Хочу розставити крапки над «і» щодо 300%. Які ми обіцяли нашим медикам, які знаходяться на передовій боротьби з коронавірусом. Уряд ще минулого місяця перерахував всі необхідні кошти в регіони. Замість того, щоб забезпечити лікарів доплатами, розпочалось якесь незрозуміле перекидання папірцями, гальмування процесів. Неприпустимо, щоб тільки декілька областей виплатили людям надбавки, а інші – ні.

На сьогодні доплати здійснені за березень і в даний момент відбувається нарахування доплат за квітень", - наголосив прем’єр.

Як повідомляв APnews, в МОЗ назвали контрольні дати послаблення карантину в Україні.

Новини партнерів

Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Ірини Венедиктової за зловживання повноваженнями
Гетманцев розповів, чи розглядає Рада відставку уряду