В УПЦ закликали приходити по Благодатний вогонь, не дивлячись на карантин

В УПЦ закликали приходити по Благодатний вогонь, не дивлячись на карантин
Читать на русском

Благодатний вогонь роздаватимуть у Свято-Воскресенському храмі, який знаходиться поруч з Лаврою.

Керуючий справами УПЦ, не зважаючи на карантин у Києві, закликав парафіян прийти у Свято-Воскресенський храм для отримання Благодатного вогню. Про це повідомляє APnews з посиланням на просвітницький відділ УПЦ МП.

"Завтра, з Божою поміччю, делегація Української Православної Церкви доставить в Україну Благодатний вогонь. Ми сподіваємося, що це стане втіхою для багатьох віруючих українців. Особливо зараз, в умовах карантину, коли багатьом доведеться святкувати Великдень вдома. З огляду на цей факт, а також те, що в деяких ЗМІ з’явилися висловлювання про те, що в цьому році наша країна не побачить Благодатний вогонь, ми закликаємо всіх, хто хотів би стикнутися з цим знаменням Світлого Христового Воскресіння, прийти у Свято-Воскресенський храм (з дотриманням всіх санітарних норм), який знаходиться недалеко від в’їзду в Києво-Печерську Лавру" , - зазначив митрополит Антоній.

Повідомляється, що кожен, хто прийде в храм, зможе запалити лампаду від привезеного зі Святої Землі вогню.

Як повідомляв APnews раніше, відбувається церемонія сходження Благодатного вогню в храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, за якою стежить весь світ.

Читайте також:

Новини партнерів

Церемонія сходження Благодатного вогню: онлайн-трансляція
У Києві через десятки пожеж знову нічим дихати