В УПЦ розповіли свою версію, чому людям була послана пандемія

В УПЦ розповіли свою версію, чому людям була послана пандемія
Читать на русском

За словами митрополита Антонія, перш за все, людство повинно позбутися сьогодні від свого споживацького ставлення до життя

Митрополит Антоній розповів, що Бог послав людям пандемію коронавірусу, щоб змінити їх споживацьке ставлення до життя. Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу УПЦ.

"Промисел Божий стосується як окремих особистостей, так цілих народів і людства в цілому. Що стосується окремих людей, то не завжди важкі хвороби є наслідком важких гріхів", - розповів керуючий справами УПЦ митрополит Антоній.

За словами митрополита Антонія, перш за все, людство повинно позбутися сьогодні від свого споживацького ставлення до життя.

«Сьогодні багато говорять про те, що нинішня пандемія змінить сучасне споживче товариство, змусить його переглянути свої цінності. Побачимо, наскільки виправдаються ці очікування», - підсумував владика.

Митрополит підкреслив, що йому було важко чути про смерть кількох священиків і ченців, яких він знав особисто. І зазначив, що новий вірус вражає по-справжньому праведних людей.

"Вмирають ревні служителі Христа, і тут язик не повертається сказати про те, що вони померли за свої важкі гріхи. Тут ми стикаємося з таємницею Божественного проведення. Людським розумом осягнути це неможливо, але ми віримо в те, що Господь завжди допускає те, що є найкращим для порятунку людини", - сказав він.

Раніше APnews писав, що Києво-Печерська лавра відкрилася після карантину.

Новини партнерів

Проти шести компаній відкрили справи через несумлінні закупівлі медзасобів під час епідемії COVID-19
В Україні відкрили реєстрацію на додаткову сесію ЗНО