В Укрзалізниці розповіли, чи отримає постраждала від нападу в потязі компенсацію

В Укрзалізниці розповіли, чи отримає постраждала від нападу в потязі компенсацію
Читать на русском

Толкачов зазначив, що у співробітників є інструкції поводження в таких надзвичайних ситуаціях

В Укрзалізниці пояснили, як мав поводитися персонал у ситуації, коли невідомий чоловік побив пасажирку потяга «Маріуполь — Київ», та чи зможе потерпіла отримати компенсацію.

Директор з пасажирських перевезень Укрзалізниці Олександр Толкачов розповів, що провідниця вагона, в якому чоловік напав на пасажирку потяга Маріуполь-Київ винна у тому, що не контролювала посадку. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву Толкачова під час брифінгу.

"Невідомий проник до вагона без квитка. Провідниця не підтверджує, що брала кошти з нього за безквитковий проїзд", - сказав він.

Толкачов зазначив, що у співробітників є інструкції поводження в таких надзвичайних ситуаціях. Спершу пасажир має звернутися до провідника, а той вже повідомити про інцидент начальника потяга.

"За вашу безпеку несе відповідальність начальник потяга. Він має викликати поліцію", - зазначив він.

Також директор з пасажирських перевезень Укрзалізниці пояснив, що начальник поїзда не проходить курсів із самооборони, тому у нього немає досвіду боротьби.

"Але він запропонує цій особі (нападнику - ред.) ізолюватися", - уточнив Ткаченко.

За його словами, і у нинішній ситуації начальник потягу з поїзною бригадою мав ізолювати нападника.

Читайте також:

Зараз представники Укрзалізниці проводять перемовини зі страховою компанією для того, щоб компенсувати потерпілій витрати на лікування. Йдеться про страхову, з якою Укрзалізниця має договір. Крім того, встановлюється контроль за роботою поїзних бригад та будуть проводитись перевірки.

Крім того, Толкачов нагадав, що у потязі Київ-Донецьк колись були одностатеві вагони, але вони не мали попиту, проте директор пообіцяв розглянути і "таку ситуацію".

Як повідомляв APnews раніше, через напад на телеведучу Анастасію Лугову у потязі Маріуполь-Київ Укрзалізниця звільнить провідника вагона, у якому стався інцидент, начальника поїзда, інструктора поїзних бригад, старшого майстра вагонного депо резерву провідників та заступника начальника Маріупольського вагонного депо.

Новини партнерів

Наскільки небезпечні люди з "олігофренією" і чи міг діагноз стати причиною вчинку "київського терориста" - психотерапевт
У Львові загинула півторарічна дівчинка, випавши з вікна багатоповерхівки